Sven Marquardt odwiedzi klub Smolna – BILETY NA WYSTAWĘ

Wydarzenie

Słynny selekcjoner Berghain i niezwykle utalentowany fotograf przyjedzie do stolicy już we wrześniu, by zaprezentować swoje prace. Wejściówki na wystawę są dostępne na naszej stronie.

Warszawski klub Smolna po ogłoszeniu swojego programu na jesień i zimę zaskoczył jeszcze jedną informacją. Od 4 do 9 września w murach klubu będzie można podziwiać wystawę fotografii Svena Marquardta.
Sven Marquardt, to jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci klubowego Berlina. Słynny selekcjoner Berghain jest także niezwykle wrażliwym i utalentowanym fotografem. We wczesnej młodości, w latach 80. chwycił za aparat po raz pierwszy, kiedy był związany z punkowym i artystycznym środowiskiem wschodniego Berlina. Jego zdjęcia z pewnością znacie z fotografii prasowych rezydentów Berghain, czy z okładek wydawnictw Ostgut Ton. W 2014 roku opublikował autobiografię „Noc jest życiem”, w której opowiada o swojej buntowniczej młodości, fotografii i filozofii pracy w najpopularniejszym klubie techno na świecie.

Artysta spędzi w Warszawie tydzień, prezentując swoje prace ukazujące ludzkie emocje, strachy i pragnienia z klubowym światem w tle. Wystawie będzie towarzyszyć ekspozycja „Lokomotywą do Blue Velvet”, czyli zbiór prac traktujących o historii polskiego clubbingu. Nie zabraknie gości specjalnych jak m.in. Gerhard Derksen, czy prezentacji archiwalnych zdjęć i wideo z Lokomotywy, Blue Velvet, Rhisome czy „Filtrów”.
Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →