Svdden Death, Excision, Zomboy, Virtual Riot – sety z Forbidden Kingdom 2021

News
Forbidden Kingdom 2021

Pierwszy dubstepowy festiwal 2021 roku za nami! W sieci pojawiły się sety Svdden Deatha, Excisiona, Zomboy'a i innych DJ-ów z Forbidden Kingdom.

Festiwalowa Floryda

Zaraz po Teksasie, Floryda to najszybszy stan, w którym zniesiono praktycznie wszystkie obostrzenia związane z pandemią koronawirusa, a promotorzy dostali zielone światło na organizację masowych wydarzeń muzycznych.

Pierwsze zareagowało Disco Donnie Presents, które ma na swoim koncie już dwa tegoroczne festiwale! Pierwszym elektronicznym eventem po ponad rocznej przerwie z kilkudziesięciotysięczną publiką był festiwal Ubbi Dubbi 2021, a zaledwie kilka tygodni później odbył się Sunset Music Festival.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Ubbi Dubbi pierwszym normalnym festiwalem w USA w 2021 roku

Na reakcję największego promotora na świecie, Insomniac Events, również nie musieliśmy czekać zbyt długo. Jeden z najmłodszych festiwali marki Pasquale Rotelli, Forbidden Kingdom, do tego roku miał za sobą dopiero jedną edycję z 2019 roku, która z automatu została okrzyknięta dubstepowym must have na Wschodnim Wybrzeżu.

Festiwal Forbidden Kingdom 2021 za nami

Tegoroczne dwa dni dubstepowego szaleństwa odbyły się 11 i 12 czerwca na terenie amfiteatru w Orlando w Środkowej Florydzie. Trzy festiwalowe sceny zapełniło łącznie ponad 80 basowych artystów z całego globu, w tym niepodważalna topka w składzie: Zomboy, Excision, Svdden Death, Slander, Liquid Stranger, Modestep czy Benda.

W porównaniu do np. Electric Daisy Carnival (EDC), któremu zarzuca się wysokoprocentową powtarzalność line upu, Forbidden Kingdom nie stroni od dawania szans totalnie niszowym artystom, którzy peak swojej dubstepowej sławy mają dopiero przed sobą. W tym roku na festiwalu zagrali m.in. Steller, Jinx, D3V, Audigy, CODD DUBZ, Redrum czy Versa i Rated R, dla których set na Forbidden Kingdom 2021 był pierwszym w historii festiwalowym występem.

Pełne sety VOYD, Excision i Virtual Riot b2b Barely Alive

Tegorocznej edycji festiwalu nie towarzyszyła transmisja live, ale całe szczęście nadal na tym świecie mamy osoby, które czynią bezinteresowne dobro dla innych. Pewien anonimowy uczestnik Forbidden Kingdom 2021, poświęcił się nagraniom kilku festiwalowych setów.

Z tego miejsca ostrzegamy, że jakość audio nie jest tak powalająca jak ta z setów dla Cercle czy Boiler Room, ale wynagradzają to reakcje tłumu, dzięki którym chociaż przez moment możemy poczuć się jak byśmy byli tam razem z nimi.

Instytut Festival łączy siły z Boiler Room

Na SoundCloudzie dostępne jest dziewięć setów: SLANDER b2b Subtronics, Svdden Death pres. Voyd, Excision, Marauda, Blunts & Blondes, Liquid Stranger, Black Tiger Sex Machine oraz Virtual Riot b2b Barely Alive.

Sprawdź playlistę FORBIDDEN KINGDOM 2021

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →