Surgeon w warszawskim 1500m2

4 992
Wydarzenie
Surgeon w warszawskim 1500m2

9 września w Warszawie zagra jedna z najjaśniejszych gwiazda muzyki techno - Surgeon. Impreza odbędzie się w klubie 1500m2 do wynajęcia.

Mówiąc o undergroundowym techno nie sposób pominąć Anthony’ego Childa – bardziej znanego w środowisku jako Surgeon. Artysta słynie ze swojej wierności do muzycznych ideałów, których nie porzuca w momencie pojawienia się w gatunku nowych trendów. Dzięki temu od wielu lat utrzymuje się w czołówce dj-ów i producentów, wydając w wytwórniach jak TresorDownwards czy Warp.

Artysta ma na koncie 6 albumów. Najnowszy zatytułowany ‚Breaking The Frame‚ ukazał się w maju tego roku i zebrał wiele pochlebnych opinii. Krytycy uznali płytę za najdojrzalsze działo w karierze Surgeona. Warto wspomnieć też o długiej liście artystów, którzy prosili Anthony’ego o remiksy: Dave Clarke, Luke Slater, The Advent, Hardfloor, James Ruskin, Scuba, Moderat, The Maccabees, Matmos czy Thom Yorke.

Surgeon wystąpi już w 9 września w warszawskim klubie 1500m2 do wynajęcia. Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj.


Surgeon Live @ The Forum, Sydney, Australia – 23-10-2010 by R_co