Superpitcher zdobywa Kilimandżaro

News

Po dłuższej przerwie wydawniczej powraca jedna z gwiazd kolońskiej wytwórni Kompakt - Superpitcher z nową płytą długogrającą "Kilamanjaro".

Debiutancki solowy album Superpitchera „Here Comes Love” z 2004 roku przyniósł artyście ogromny rozgłos i niewątpliwie można go zaliczyć do klasyki. Nie mniejszy sukces odniósł wydany trzy lata poźniej longplay „Save The World” nagrany wraz z Michael Mayerem jako duet Supermayer.

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

 

Po dłuższej przerwie wydawniczej Aksel Schaufler aka Superpitcher zapowiedział wydanie nowego krążka, który ujrzy światło dzienne na początku września tego roku. Składający się z 11 numerów album będzie nosić tytuł „Kilamanjaro”. A oto co sam Superpitcher mówi o płycie:


„Utwory, które znalazły się na płycie są zróżnicowane muzycznie, a pomimo to wszystkie do siebie pasują. Dużo tu żywych instrumentów oraz śpiewu”.

 

Superpitcher gładko łączy muzykę taneczną z formułą obraną przez takich artystów jak Herbert czy Vladislav Delay, a całość przesyca piekielnie romantyczną nostalgią popu lat ’80. Album „Kilamanjaro” powinien być zatem całkiem sporym wydarzeniem w świecie muzyki elektronicznej.

 

Poniżej oprócz tracklisty znajdziecie również kilka filmików z najbardziej znanymi utworami Superpitchera.

 

Superpitcher – Kilamanjaro [Kompakt]

Data wydania: wrzesień 2010

 

Tracklista:
01. Prelude
02. Voodoo
03. Country Boy
04. Rabbits in a Hurry
05. Friday Night
06. Moon Fever
07. Give Me My Heart Back
08. Who Stole the Gun
09. Black Magic feat. Rebolledo
10. Joanna
11. Holiday Hearts

 
Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →