Superluminal zwycięzcą konkursu na remix dla Jazzanova!

2 681
News

W maju tego roku Jazzanova ogłosiła konkurs na remix swojego utworu 'I Human'. Laureatami została polska grupa Superluminal.

Jazzanova oraz CDR Berlin ogłosiły w maju międzynarodowy konkurs dla najlepszy remix do utworu „I Human” z gościnnym udziałem wokalisty Paula Randolpha. Uczestnicy zabawy mieli do dyspozycji 8 ścieżek singla, które mogli zinterpretować na dowolny sposób. Najlepiej poradzili sobie z tym polscy artyści z Superluminal, których remix zostanie wydany nakładem wytwórni Sonar Kollektiv.
Nigdy nie chcieliśmy brać udziału w tego typu konkursach, jednak kiedy przeczytaliśmy informację o tym, że to właśnie Jazzanova szuka remixu i to do tak świetnego utworu, od razu zabraliśmy się do pracy z nastawieniem, że chcemy zrobić coś niepowtarzalnego i po prostu wygrać. tłumaczą członkowie Superluminal
Przypomnijmy, że Jazzanova to jeden z najbardziej wpływowych i znanych zespołów z pogranicza jazzu, elektroniki, funku i soul a ich muzyka od dwóch dekad grana jest w radiostacjach na całym świecie. Tym bardziej cieszy zwycięstwo warszawskiej grupy Superluminal. Gratulujemy!


I Human feat. Paul Randolph by jazzanova

Jazzanova feat. Paul Randolph – I Human (Superluminal remix) by CDR berlin