Sunrise Festival prezentuje ‚SunCity’

1 816
News
Sunrise Festival prezentuje ‚SunCity’

"Domki Premium VIP", pole namiotowe o wysokim standardzie, pre-party na scenie przy namiotach... Kolejna nowość kołobrzeskiej imprezy - miasteczko festiwalowe.

Sunrise Festival w ubiegłym roku pożegnał się z Kołobrzeskim amfiteatrem i jego dotychczasową formą. Już w ubiegłym roku było czuć zmiany. Pojawiła się „scena techno”, na której zagrali m.in. Agoria, Ilario Alicante, Alan Fitzpatrick czy Tiga. Festiwal w 2019 roku odbędzie się na lotnisku w Podczelu k. Kołobrzegu (19-21 lipca) i rozrośnie się do 5 scen. Mamy nadzieję, że i w tym roku nie zabraknie nieco bardziej niszowych klubowych nazwisk.

Nowe miejsce, formuła, a także nowe miasteczko festiwalowe. Organizatorzy ogłosili ostatnio, że na ogromnej przestrzeni lotniska stworzą „SunCity” z polami namiotowymi  i domkami. Nie zabraknie oczywiście tam strefy gastronomicznej czy miejsca do chilloutu. Nowością będzie również pre-party z udziałem artystów występujących na festiwalu na specjalnie wybudowanej scenie przy polach namiotowych.
SunCity będzie podzielone na 4 strefy od „Basic”, gwarantujące miejsce na własny namiot po „Domki Premium VIP” z wyposażeniem czy managerem dostępnym przez 24h.

Więcej informacji o SunCity znajdziecie na www.sunrisefestival.pl.