Sun/Day Audioriver 2019 – znamy artystów!

News
Damian Lazarus

Organizatorzy odkryli ostatnią kartę dotyczącą artystów, którzy zagrają na niedzielnym podsumowaniu festiwalu Audioriver 2019 - Sun/Day.

Audioriver 2019 – niedziela w Parku

Impreza Sun/Day to nieodłączna część Audioriver już od pięciu lat. Event, mimo tego, że odbywa się w niedzielę, po dwóch dobach tanecznych uniesień, przyciąga bardzo liczne grono nienasyconych raverów. Impreza Audioriver 2019 Sun/Day obywa się na Skarpie w Parku na Mostówce w Płocku. Na tę okazję teren zyskuje specjalne, unikatowe dekoracje, tworząc magiczną i pełną tajemnic przestrzeń, która sprzyja muzycznym uniesieniom.

Sun/Day to prawdopodobnie najpiękniejsza dzienna impreza w Polsce. Już bez piasku, ale za to w promieniach słońca można bawić się lub odpoczywać w wyjątkowej lokalizacji i scenografii, która co roku ujawnia coraz ciekawsze oblicze. To zdecydowanie najbardziej kolorowy dzień z całego festiwalu.

Audioriver Sun/Day – zobacz, jak wygląda

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Damian Lazarus ponownie na Audioriver Sun/Day 2019

Na tegorocznej edycji Sun/Day jak zwykle do dyspozycji słuchaczy będą dwie sceny – jedna z magicznymi dźwiękami deep i oriental house, druga z artystami prezentującymi połamane brzmienia bassowe. Stałym gościem cyklu jest Damian Lazarus, który rozkochał polską publiczność swoimi szamańskimi setami.

Audioriver Sun/Day 2019 – pełna lista wykonawców z podziałem na sceny

Audioriver Sun/Day 2019 – Stage One (line-up):

Audioriver Sun/Day 2019 – Stage Two (line-up):

  • Degs live
  • In-Deed
  • Jaguar Skills
  • K.O
  • Kissy Sell Out
  • Seba (logical progression set)

Zobacz: Line-up Audioriver 2019 z podziałem na dni i sceny

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →