Plany na lato? – Summer Contrast Festival 2016 ZAMÓW BILETY

Wydarzenie

"Music, nature, freedom, art, people, voices" - tymi słowami swoją ideę opisuje niezależny letni festiwal Summer Contrast. Sprawdź co będzie się działo w tym roku w malowniczym Rogalinku od 11 do 15 sierpnia!

Summer Contrast to mały i klimatyczny festiwal, który odbędzie się już po raz czwarty na prywatnym, zamkniętym terenie w miejscowości Rogalinko. Impreza ma miejsce w pięknej okolicy rzeki Rega. Intymny, wakacyjny klimat i bliskość natury to nie jedyne atuty Summer Contrast. Co roku organizatorzy przygotowują także interesujący line-up.

Kto wystąpi w tym roku? W składzie artystów znajdują się takie nazwiska jak Par GrindvikMiro Pajic, An On Bast, Piotr Bejnar czy Akme. Pełny, dotychczasowy skład możecie zobaczyć poniżej. W oczekiwaniu na kolejną aktualizacje line-upu, możecie już złożyć zamówienie na bilety za pośrednictwem naszej strony, Biletomat.pl.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Dotychczasowy line-up:

Par Grindvik, Jacek Sienkiewicz, Miro Pajic, Marcotix, Turmspringer, Akme, An On Bast, Antoni Pietras, Bassalog, Bee Lincoln, Bill Robin, Brat Beat, Daniel Mencel, Daniel Zachodni, Dawid Korniak, Didler DLB, Edgar Peng, Masa, Michael Modoolar, Mihau, Mooslip, Motyl, Neco, Paryss, Phil Jensky, Piotr Bejnar, Rave Novak, Sebx, Sin, Sonarsson, Sven Wit, Tayler, The Effaith, Tika Milano, Tom Palash, Truant, Tween, Warsaw Calling, WeWillSee, 0ptik

sPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →