Poznaj nową polską wytwórnię techno – Subraum – KONKURS

Konkurs

Posłuchaj zapowiedzi pierwszej EP nowego polskiego labela z muzyką techno - Subraum Records i weź udział w konkursie na t-shirty organizowanym przez Muno.pl.

Subraum Records to nowy label na polskiej scenie muzyki techno. Wytwórnia została założona przez Pawła Dobrowolskiego (Propane), Roberta Wierzbę (Solid), Tomka Kowalewskiego (Subcode), a zagranicą wspiera ich Markus Nowakowski aka Arcane. To własnie EP od Arcane będzie inauguracyjnym wydawnictwem Subraum. Fragmenty jego numerów White Mud i Black Noise, wraz z remiksami Virgila Enzingera i Niereicha możecie posłuchać już teraz w Muno.FM!
EP pojawi się na przełomie lutego i marca w wersji digital, której mastering wykonał Michał Wolski. W przyszłości label planuje także wydawnictwa na płytach winylowych.
W oczekiwaniu na wydanie pierwszej EP możecie wziąć udział w konkursie! Do wygrania 2 koszulki (damska i męska) od Subraum!

KONKURS

Aby zdobyć koszulkę Subraum Records, polub tego newsa (przycisk Lubię to! nad zdjęciem głównym) i odpowiedz na pytanie:

Kto był headlinerem pierwszego eventu zorganizowanego pod szyldem Subraum Records?
Prawidłowe odpowiedzi należy przesłać na adres [email protected] wraz z imieniem i nazwiskiem, loginem na Muno.pl, adresem korespondencyjnym oraz informacją który t-shirt wybierasz. Rozwiązanie konkursu nastąpi 13.02.2015 o 15:00.
Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →