Znamy support koncertów Submotion Orchestra – ZAMÓW BILETY

Wydarzenie

Duet Rubber Dots będzie wspierał formację Submotion Orchestra podczas koncertów w krakowskiej Fabryce (26.11) i warszawskim Basenie (27.11). Do sprzedaży trafiły specjalne pakiety bilet + album „Alium” w promocyjnej cenie!

Rubber Dots zyskali spore grono fanów występując m.in. na festiwalach Audioriver, Open’er, Selector, Coke czy Spring Break, a także na wspólnych koncertach z Crystal Fighters czy Karin Park. Na swoim koncie grupa ma świetnie przyjęty album „Rubber Dots” z 2011 i dwie udane EPki. Właśnie ukazuje się ich nowa płyta.
Krążek zatytułowany „MKULTRA” otwiera nowy rozdział w historii zespołu – wielomiesięczna praca w studio zaowocowała spójnym zbiorem progresywnych, nieco niepokojących i nostalgicznych kompozycji opartych na ciekawych bitach, przesterach i przybrudzonym elektronicznym brzmieniu. Album promuje liryczna piosenka „Brain In A Vat”.
Rubber Dots
Przypominamy, że brytyjska grupa Submotion Orchestra zagra 26 listopada w Krakowie i 27 listopada w Warszawie w ramach trasy promującej nowy album „Alium”.
Do sprzedaży trafiły właśnie specjalne pakiety koncertowe – bilet z płytą „Alium” w promocyjnej cenie. Bilety na oba koncerty są do nabycia za pośrednictwem Biletomat.pl.
Źródło: materiały organizatora


Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →