Submotion Orchestra zapowiadają nowy album i koncerty w Polsce ZAMÓW BILETY

Wydarzenie

Brytyjscy ulubieńcy fanów nu-jazzu i downtempo nad Wisłą zagrają dwukrotnie: 26 listopada w klubie Fabryka w Krakowie i dzień później w Basenie w Warszawie. Podczas polskich występów promować będą najnowszy album "Alium".

Submotion Orchestra polskiej publiczności znani są dzięki znakomitemu show na głównej scenie festiwalu Audioriver, a także za sprawą Ruby Wood, która śpiewała na koncertach Bonobo.
Submotion Orchestra dadzą koncerty 26 listopada w klubie Fabryka w Krakowie i dzień później w Basenie w Warszawie. Bilety na oba występy możecie zamawiać za pośrednictwem naszej strony i bezpośrednio w serwisie Biletomat.pl.

Protegowani m.in. Gillesa Petersona z BBC1 zdobyli ogromne uznanie wśród fanów nowoczesnego nu-jazzu, melancholijnego downtempo i tanecznego soulu. Krytycy i fani docenili unikalny głos Ruby, znakomite kompozycje, dbałość o brzmienie i warsztatową wirtuozerię muzyków. Nic dziwnego, że brytyjski kolektyw uznaje się za godnych następców Bonobo czy The Cinematic Orchestra.
Okładka nowego albumu Submotion Orchestra – „Alium”
Po dwóch znakomitych krążkach, grupa znalazła wydawniczą przystań w powiązanej z Ninja Tune oficynie Counter. Najnowszy krążek Anglików będzie nosił tytuł „Alium„. Album zapowiada znakomity singiel „City Lights„, którego możecie posłuchać w Muno.FM.
Submotion Orchestra – Alium

Tracklista:
01. Awakening
02. Time Will Wait – Listen on Spotify
03. City Lights – Listen on YouTube
04. Victim of Order
05. Chrome Units
06. Rust
07. Life After
08. The Hounds
09. Trust / Lust
10. Swan Song
11. Bring Back The Wolf
12. Worries


Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →