Weekend w Jerozolimie: Subb-an i Heartthrob – ZAMÓW BILETY!

Wydarzenie

Szykuje się gorący weekend w warszawskim klubie Nowa Jerozolima: w piątek 6. grudnia zagra Subb-an, natomiast w sobotę wystąpi gwiazda wytwórni Minus - Heartthrob.

Piątkowa impreza w warszawskim klubie Nowa Jerozolima należeć będzie do Subb-ana, utalentowanego DJ-a i producenta z Birmingham. Artysta ten zadebiutował w 2008 roku trackiem „Italia Subcultue” na należącym do Matta Tolfrey’a labelu Leftroom. W kolejnych latach do jego dyskografii dołączyły wydania dla Crosstown Rebels, Spectal Sound, 20:20 Vision i Visionquest, a Subb-An stał się częstym gościem najlepszych klubów świata.
W sobotę do Nowej Jerozolimy zawita sam Heartthrob, czyli jeden z najważniejszych artystów wytwórni Minus. Wspólnie z Magdą, Troy’em Piercem i Richiem Hawtinem tworzył nowojorską scenę minimal techno, obecnie rezyduje w Berlinie. Heartthrob ma na koncie album „Dear Painter Paint Me” oraz szereg znakomitych remiksów dla m.in. The Knife i Depeche Mode.
UWAGA: W sprzedaży są również bilety dwudniowe (Subb-an + Heartthrob) w promocyjnej cenie. Wybór tego biletu jest możliwy w formularzu zamówienia.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →