Stwórz teledysk dla Laurenta Garniera!

2 038
News
Stwórz teledysk dla Laurenta Garniera!

Laurent Garnier ogłosił konkurs na stworzenie klipu do utworu "Gnanmankoudji", który będzie promował piąty album francuskiego artysty - "Tales Of A Kleptomaniac"

Zaledwie 2 dni temu pokazywaliśmy Wam krótkie filmiki ze studia Laurenta Garniera, dziś piszemy o konkursie na stworzenie klipu dla francuskiego artysty. Chodzi o nakręcenie teledysku do utworu „Gnanmankoudji”, który będzie promować album „Tales Of A Kleptomaniac”.

 

 

Na stronie myspace artysty znajdują się szczegółowe informacje o konkursie.

 

„Sądzę, że film powinien gloryfikować taniec. To przyjemność, zabawa, radość, pot, fizyczny sposób komunikowania się, sposób na wyrażanie własnej osoby i pozbywanie się stresu oraz negatywnych emocji. Zawsze lubiłem obserwować ludzi podczas tańca – w klubie, podczas uroczystości czy też na ulicy. Poniżej znajdziecie przykładowy film, żeby zobaczyć o czym mówie.”

 

 

Do nakręcenia filmu można użyc zdjęć, animacji, obrazów stworzonych na komputerze itp. Klip powinien być dynamiczny z uwzględnieniem struktury utworu. Propozycje należy przesyłać do 15 kwietnia 2009 roku, poprzez wklejenie na stronie myspace linku do projektu. Także z myspace Laurenta Garniera można ściągnąć „Gnanmankoudji Edit”, na podstawie którego ma powstać teledysk. Zwycięzca konkursu otrzyma 2000 Euro na wykończenie filmu. Powodzenia.