Studio 54 startuje z własnym labelem

News
Studio 54 uruchamia własny label

Legendarny nowojorski lokal rozpoczyna działalność wydawniczą. Do sieci trafiło pierwsze EP sygnowane szyldem Studio 54 Music. Sprawdzamy, co znajdzie się na debiutanckim wydawnictwie.

Studio 54 Music wchodzi na rynek

Na pewno kojarzycie Studio 54. Legendarny nowojorski lokal, który zasłynął z najbardziej wyuzdanych imprez w historii branży rozrywkowej. Przez lata utrzymywał renomę jednego z najbardziej zwariowanych miejsc na świecie. To tam bawił się min. Dawid Bowie, Michael Jackoson, Iggy Pop czy Diana Ross. Choć tamte czasy już raczej nie powrócą, to klub właśnie rozpoczął działalność wydawniczą.

Label nazywa się Studio 54 Music i ma całkiem ciekawą misję. Jego właściciele zapowiadają, że chcą przywrócić dawnego ducha disco, który panował lokalu. Ale będą robić to w sposób dopasowany do standardów współczesnej muzyki elektronicznej.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Studio 54 Music – pierwsze EP

Pierwsze wydawnictwo nowej oficyny, to składający się z 4 utworów minialbum, na którym znajdziemy reworki klasycznych kawałków disco.

EPka wyprodukowana została przez JKriv, szefa wytwórni razor n tape i Morgana Wiley’a. Ten ostatni to niezwykle doświadczony muzyk, którego znać możecie z grupy Midnight Magic, lub pracy z takimi zespołami jak LCD Soundsystem czy Hercules & Love Affair. Za linie wokalne odpowiadają Tom Bowes, Nicki B, AdelineRickExpress.

Studio 54 Music ft. Adeline Lovin’ Is Really My Game

Choć na razie nie wiemy kiedy ukażę się cały album, to jedno jest pewne – będziemy was informować na bieżąco o poczynaniach nowego labelu. W końcu trzeba trochę odpocząć od naszej codziennej rzeczywistości klubowej przepełnionej techno.

Kup voucher na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →