Zobacz prototyp miksera Vestaxa

Technologia

Vestax powoli wraca do gry po problemach finansowych. Zobacz prototyp analogowego miksera Phoenix, który być może pojawi się na rynku w ciągu najbliższych tygodni.

Na rynku mikserów DJ-skich od kilku lat robi się coraz ciekawiej. Nadal w centrach dowodzenia największych klubów i festiwali najczęściej można zobaczyć urządzenia marek Pioneer DJ i Allen & Heath, ale coraz większe zainteresowanie wzbudzają produkty konkurencji. Rane MP2015 to obecnie chyba najbardziej pożądany mikser, całkiem ciekawie zapowiada się głoszony niedawno FF6.2, czyli owoc współpracy Funktion-One i Formula Sound. A co na to Vestax, który po problemach finansowych powoli wraca do gry?
Symbolem powstania z popiołów marki Vestax (obecnie STP Vestax) ma być nowy mikser o mówiącej wszystko nazwie Phoenix. Japoński producent na razie nie zdradził zbyt wielu szczegółów na temat nadchodzącego czterokanałowca, jedynie rendery i kiepskiej jakości zdjęcia prototypu, ale już te wzbudzają zainteresowanie. Phoenix zapowiada się na porządny, analogowy mikser o nietuzinkowym retro wyglądzie.
Phoenix ma trafić do sprzedaży w maju. Cena na razie nie jest znana.
Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →