’Lukrecjowy’ album Stimminga

Zapowiedzi

Stimming ogłasza wydanie swojego drugiego albumu zatytułowanego "Liquorice" dla hamburskiej wytwórni Diynamic Music.

Stimming to już bardzo dobrze znana postać na house’owej scenie muzycznej. Numery pochodzącego z Niemiec artysty ukazują się głównie na prowadzonej przez Solomuna wytwórni Diynamic Music, jak również na liebe*detail oraz Buzzin’ Fly Records. „Una Pena”, „Kleine Nachtmusik”, „Madleine” czy też „The Anger” to tylko niektóre z utworów, które przyniosły Martinowi Stimmingowi ogromny rozgłos. Nie inaczej było w przypadku wydanego w 2009 roku albumu „Reflections”, który został bardzo ciepło przyjęty przez fanów elektronicznych brzmień.

Teraz Stimming przygotowuje się do wydania swojej drugiej płyty długogrającej zatytułowanej „Liquorice”. Jak sam artysta mówi tytuł albumu wiąże się z jego uzależnieniem od słodyczy produkowanych z lukrecji. „Zdałem sobie sprawę, że to jest coś co ktoś uwielbia albo nienawidzi. Wiem, że podobnie będzie z moją płytą” – dodaje artysta.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Tym razem Stimming postanowił nagrać materiał nieco bardziej eksperymentalny, choć nadal w konwencji 4/4. Na to czy fanom artysty spodoba się nowy album, będziemy musieli poczekać do końca marca, kiedy to „Liquorice” trafi do sprzedaży.

Stimming – [Diynamix Music]

Data wydania: 28.03.2011

Tracklista:

01. Cold Water
02. My Lonesome Drumset
03. Trashcan
04. Cooking Coffee
05. On a Grey Day
06. January, Second
07. Marble Run
08. No Strings Attached
09. Black Caramel
10. Don’t Touch This
11. Time to Leave
12. Me Against the Bitch
13. The Train

 Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →