Steve Lawler prezentuje 'Lights Out’ na WMC 2008

News

Wielkimi krokami nadchodzi Winter Music Conference '08. Jak zwykle oprócz spotkań i dyskusji odbędą się imprezy towarzyszące. Steve Lawler jako pierwszy z dumą ogłasza kolejną edycję swoich legendarnych imprez Lights Out na tegorocznym WMC!

Park West (dawniejsze Stereo, niedaleko klubu Space) w czwartek 27 marca będzie imprezowym domem, gdzie Steve zaprosił  śmietankę śmietanki ekscytujących talentów takich jak Audiofly, Clive Henry, Jamie Jones czy Livio & Roby. Dodatkowo wkrótce zostanie ogłoszony również specjalny gość!

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Impreza 'Lights Out’ to jest właśnie to – sala jest w mroku więc możesz zagubić się w muzyce. Lights Out nie jest dla błyskotek i blichtru, to impreza której celem jest zatracenie się w muzyce. Jestem dumny, że to nasz siódmy rok i jesteśmy teraz jednymi z najstarszych organizatorów imprez podczas Winter Music Conference. Co roku zmieniam miejsce by wnieść cos świeżego.” – komentuje swoją imprezę Steve
 
Clive Henry powróci ponownie by zagrać na Lights Out, tak jak robi to co roku. Steve dodaje, ze Clive “ otwiera imprezy najlepiej ze wszystkich których znam.” Audiofly obecnie odbywają tournee po świecie, grając na imprezach od Kolumbii po Wschodnią  Europę i Stany Zjednoczone; Jamie Jones pracuje nad swym debiutanckim albumem, zaplanowanym na wydanie w 2008– jednocześnie  z towarzyszącym temu tournee i live show. Skład z Bukaresztu czyli Livio & Roby aktualnie zajmują sie nowymi remixami singli UNKLE. Już niedługo ich najnowsza produkcja ukaże się na cyfrowym labelu Lawler’a – Viva. Tymczasem  kolejne produkcje Steve  Lawler’a ‘21st Century Ketchup’ oraz ‘Femme Fatale’ wyjdą na kolejno na labelach  Ali Dubfire’a (Sci+Tec) oraz Josh’a Wink’a (Ovum).

W miejscu imprezy  będzie specjalny, charakterystyczny  wystrój  jako motyw przewodni „Lights Out”.

Miejsce: PARK WEST (formerly STEREO / TWILO) / MIAMI (USA)
Data: Czwartek 27 Marca 2008
Main Room: LIGHTS OUT
Second Room: VIVA MUSIC

Line Up:
Steve Lawler
Audiofly
Clive Henry
Jamie Jones
Livio & Roby

+ Special Guest TBA

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →