Steve Aoki w grudniu w Warszawie – BILETY!

7 028
Wydarzenie
Steve Aoki w grudniu w Warszawie – BILETY!

Steve Aoki wystąpi po raz pierwszy w Polsce 15 grudnia w warszawskim klubie 1500m2 w ramach kończącego się europejskiego tournee artysty! Bilety na to wydarzenie możecie zamawiać za pośrednictwem Muno.pl!

Organizatorem wydarzenia jest agencja Bassline, kojarzona do tej pory z warszawskim cyklem Warsaw Loves Noize, poznańskim Fetish Sounds czy krakowskim Enjoy The Scream. Teraz agencja zaprasza na niezwykłe wydarzenie sygnowane własną nazwą, której główną gwiazdą będzie założyciel Dim Mak Records – Steve Aoki!

Steve Aoki to pochodzący z Los Angeles dj i producent oraz właściciel wspomnianej Dim Mak Records, która odpowiada za sukcesy takich gwiad jak: Bloc Party, The Kills, Klaxons, MSTRKRFT, The Bloody Beetroots, Mystery Jets, The Rakes czy też The Gossip. Na swoim koncie artysta ma kilka bardzo głośnych wydawnictw powstałych przy współpracy m.in. z Armandem Van Helden, Laidback Lukem, Afrojack oraz Boys Noize. Równie długa jest lista muzyków, dla których Steve Aoki dokonał remixy. Warto tu wspomnieć choćby o Michaelu Jacksonie, The Killers, Lenny’m Kravitzu i Tiga.

Oprócz produkcji muzyki Steve Aoki zaangażowany jest także w świat mody. To właśnie on opracował projekty butów Supra, słuchawki dla WESC, czapki dla Neff czy też torby dla Burtona. Na imprezie w warszawskim 1500m2 wyznaczone będzie specjalnie stoisko z odzieżą od Dim Mak Collection! 

Więcej info: Bassline pres. STEVE AOKI