Stereo Total na 3 koncertach w Polsce – BILETY!

Wydarzenie

Romantyczna rebelia, histeryczny glamour, perwersyjny romantyzm: krytycy muzyczni i sami artyści prześcigają się w wynajdowaniu ekscentrycznych definicji ich twórczości. Jacy naprawdę są Stereo Total – będzie można przekonać się już w kwietniu.

6 lat temu, podczas ostatniej trasy koncertowej w Polsce zapełniali kluby do ostatniego miejsca. Wprawdzie były to koncerty kameralne, do 300-400 osób, ale niemal wszędzie zabrakło biletów na wiele dni przed koncertami.

Co sprawia, że Françoise Cactus (perkusja i wokal) i Brezel Göring (gitara, syntezator, sampler) przyciągają tak wielu fanów nieoczywistych, alternatywnych, elektronicznych brzmień?

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Z pewnością decydują o tym same piosenki: chwytliwe choć pokręcone, popowe i awangardowe zarazem. Na popularność zespołu ma także wpływ wizerunek sceniczny Stereo Total: to tandem pełen energii, wyzywający, skłonny do kabaretowych, performerskich wyczynów na scenie.

Podczas polskiej trasy, promującej wydany w ubiegłym roku album „Baby Ouh” zespół wystąpi w trzech miastach.

UWAGA: Tylko na Muno.pl bilety w specjalnej, rewelacyjnej cenie 29 pln na koncerty w Poznaniu i Łodzi. Po wyczerpaniu puli specjalnej – cena standard: 34 pln

  • 9 kwietnia, Warszawa, Cafe Kulturalna
Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →