Stephan Bodzin wypuścił swoją pierwszą paczkę sampli

fot. BOAVISTA Deconstructed / stephanbodzin.de
Lifestyle News
stephan bodzin

Prawdziwa gratka dla producentów i zajawkowiczów tech-house'u, trance'u, melodycznego techno i nie tylko! Popularny bremeński producent Stephan Bodzin wydał właśnie swoją pierwszą paczkę sampli - BOAVISTA Deconstructed.

BOAVISTA Deconstructed, czyli Bodzin od kuchni

Przebywający w ubiegłym tygodniu w Kolumbii Stephan Bodzin zapowiedział dzisiejszą premierę swojego wielkiego projektu, którym jest jego pierwsza oficjalna paczka sampli. Dla fanów legendarnego niemieckiego producenta techno i trance’u możliwość przeanalizowania jego produkcji i projektu dźwiękowego za pomocą sampli jest okazją do motywacji i inspiracji.

Pakiet sampli zatytułowany BOAVISTA Deconstructed, jak możecie się domyślać, zawiera kompletną dekonstrukcję wydanego w 2021 roku albumu BOAVISTA.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Stephan Bodzin – BOAVISTA

Kompleksowy pakiet jest pełen dźwięków i detali – zawiera presety z syntezatora Moog Sub37 oraz pliki MIDI. To wygodna opcja dla każdego producenta, który próbuje inspirować się brzmieniem Bodzina.

Po 20 latach działalności czuję chęć podzielenia się z wami wszystkimi moją pracą i dźwiękami. W tej paczce sampli zdekonstruowałem cały album BOAVISTA. Wyeksportowałem każdy utwór we wszystkich jego częściach składowych. Dzięki pakietowi dźwiękowemu masz możliwość pełnego zrozumienia tego, jak pracuję jako artysta i jak powstało brzmienie BOAVISTA, dlatego nazywa się BOAVISTA Deconstructed. Chcę inspirować artystów i pokazywać im mój sposób produkcji. Dlatego nie mogę się doczekać, aby zobaczyć, co uznani producenci i nowicjusze stworzą z mojej paczki! Uważam, że to wielka przyjemność móc się tym z wami podzielić! Czekam na wasze opinie

– czytamy na stronie Stephana Bodzina.

BOAVISTA Deconstructed – cena

Pierwszą paczkę sampli Stephana Bodzina, zawierającą 1,6 GB zdekonstruowanego materiału oraz wydawnictwa BOAVISTA i BOAVISTA Remixes, możecie nabyć na jego stronie internetowej w cenie 129 euro.

Stephan Bodzin | Tomorrowland 2022 – WE1



Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →