Startuje SupportYourDJ.com, nowa inicjatywa wspierająca DJ-ów

News
Woody van Eyden SupportYourDJ.com

Właśnie wystartowała nowa platforma o nazwie SupportYourDJ.com, wspierająca DJ-ów dotkniętych pandemią COVID-19. Inicjatywę zapoczątkowała holenderska ikona transu Woody van Eyden.

Z każdym kolejnym tygodniem powstają coraz to nowsze inicjatywy mające wesprzeć artystów sceny muzycznej. Przyzwyczajeni do różnych form pomocy artystom, nie dziwimy się zatem kolejnym powstającym projektom ratującym portfele tych, którzy w normalnych warunkach, o pomoc finansową zwyczajnie nie proszą.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

SupportYourDJ.com. Wspierasz? Dostajesz!

W marcu mija rok od najtrudniejszego okresu w dziejach branży. Pierwsze zielone światła zezwalające ludziom z branży muzycznej na start z działalnościami pojawiają się już tu i ówdzie. Co prawda, w niewielkim procencie, ale zawsze to jakiś pozytyw. Europejskie festiwale przekładają swoje imprezy na jesień, a artyści dwoją się i troją, by w tej pandemicznej posusze uszczknąć chociaż najmniejsze wsparcie.

SupportYourDJ: Alex M.O.R.P.H

Do inicjatorów i pomysłodawców ratowania artystów dołącza Woody van Eyden. Najnowszy projekt Holendra, SupportYourDJ.com, jest platformą umożliwiającą fanom muzyki wesprzeć swojego ulubionego artystę. Przy wkładzie wynoszącym zaledwie 3,99 euro można uzyskać dostęp do ekskluzywnych zestawów dla DJ-ów, warsztatów, tutoriali i innych unikalnych treści. Artyści w zamian oferują konkursy, spotkania czy wskazówki produkcyjne dla użytkowników serwisu.

SupportYourDJ.com. Potrzebne wsparcie

Jeszcze nigdy muzycy nie byli bardziej uzależnienie od występów na żywo, jak teraz. SupportYourDJ.com oferuje kreatywnym artystom dodatkowe źródło dochodu. Znający biznes muzyczny od podszewki Woody van Eyden wie, z jakimi problemami borykają się artyści. Jego pomysł uruchomienia SupportYourDJ.com zyskał poparcie kraju związkowego Nadrenia Północna-Westfalia, który wsparł uruchomienie platformy hojną dotacją na cele kulturalne.

Alex M.O.R.P.H i Woody van Eyden

Alex M.O.R.P.H i Woody van Eyden

Równolegle z uruchomieniem SupportYourDJ.com odbędą się specjalne sety autorstwa Woody van Eydena, Corti Organ i Fa: Ras. Jako jedno z pierwszych zostało zapowiedziane wydawnictwo A State Of Trance 1000 przygotowane przez Alexa M.O.R.P.H, który w przeszłości grywał m.in. na Tomorrowland, Mayday, Nature One i Airbeat One. Alex ma już w swojej dyskografii ponad 60 oryginalnych produkcji i ponad 120 remiksów dla takich artystów jak Armin van Buuren, Dash Berlin i Faithless.

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →