Sylwestrowy 'Danse Decadence’ w Starej Rzeźni! I PULA BILETÓW!

Wydarzenie

Tylko u nas możecie już teraz nabyć bilety w limitowanej, promocyjnej puli na Sylwestra w Starej Rzeźni w Poznaniu! Zobacz szczegóły!

Stara Rzeźnia to bez wątpienia jedno z najciekawszych miejsc w stolicy Wielkopolski – to surowość murów i mroczne zakamarki, które w połączeniu ze scaloną z charakterem wydarzenia oprawą wizualną tworzą idealnie skomponowane tło dla występów djów i producentów. Mogli się o tym przekonać wszyscy uczestnicy imprezy PING! (zobacz zdjęcia), sylwestrowej nocy CUT! 2009, cyklu In/Out (zobacz zdjęcia) czy choćby ostatniego MINUS Showcase Poznań (zobacz zdjęcia).

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

 

Poznaliśmy właśnie szczegóły dotyczące tegorocznej imprezy sylwestrowej w Starej Rzeźni. Na dwóch scenach usłyszymy sety największych polskich gwiazd sceny muzyki elektronicznej, do których bez wątpienia należą Catz n Dogz, Marcin Czubala, SLG oraz Jacob Seville, wspieranych przez krajową czołówkę djską. Specjalnie z tej okazji na wszystkich uczestniów czekać będzie niezwykła oprawa wizualna, wygodna strefa kanapowa, bary, szatnia oraz oczywiście ogrzewanie.

 

 

Tylko teraz za pośrednictwem Muzikanova.pl (Muno.pl) macie okazję zamówić bilety na ten niezwykły klubowy Sylwester z promocyjnej limitowanej puli w cenie 65 pln. Radzimy się spieszyć bo zainteresowanie wydarzeniem jest bardzo duże, a promocyjna sprzedaż potrwa tylko do 15 grudnia! Później bilety będzie można nabyć w cenie 100 pln i 120 pln!

 

Dowiedz się więcej: Danse Decadence @ Stara Rzeźnia

Zdjęcia: Lilith (muzikanova.pl)

 


Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →