Psychodeliczny guru powraca z nowym wydawnictwem w Reclaim Your City

Fot. Potnia Theron
News
Stanislav Tolkachev

Wypatrywaliśmy z zapartym tchem i w końcu jest. Stanislav Tolkachev, pierwszy raz w tym roku, prezentuje swoje nowe wydawnictwo. Wydana w Reclaim Your City epka Up The Steel Stairway, ukaże się czerwcu.

Znana przez wiele lat z wydawnictw w formie VA wytwórnia Reclaim Your City, od końcówki 2019 roku obrała również drogą pojedynczych publikacji. Pierwsze solowe EP przypadło I Murdered ‎i Blood In Blood Out EP, z remiksami Orphx i JK Flesh. W zeszłym roku RYC wydało EP-kę Marca Acardipane’a i do spółki nagraną przez Deniro i Rene Wise.

Stanislav Tolkachev – The Less You Know

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Stanislav Tolkachev powraca w wielkim stylu

Zdaniem samej wytwórni, EP-ka utrzymana jest w klimacie psychodelicznego techno, będącego znakiem rozpoznawczym Tolkacheva. Posiada ona dokładnie te same cechy, które sprawiły, że jego brzmienie wyróżnia się na tle innych, zyskując po drodze stale rosnącą rzeszę następców i naśladowców.

Up The Steel Stairway jest pierwszą od 6 lat pozycją wydaną w holenderskiej wytwórni, po tym jak ukraiński artysta znalazł się na kompilacji Dnepr_Vancouver 1.0 wraz z Yanem Cookiem, SubformsKafką i The Automatic Message. Niektóre egzemplarze nowej EP-ki zostaną wytłoczone na czystym winylu, jednak nie będzie można ich kupić osobno. Zamiast tego, będą one losowo wmieszane w regularnych zamówieniach. Grafikę w formie przygotowanej okładki wykonał sam Tolkachev.

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →