Stało się! Röyksopp powrócili z nowym, klimatycznym kawałkiem!

Fot. Materiały promocyjne
News
Royksopp z przytupem zaczyna 2022 rok

Norweski duet wypuścił do sieci utwór (Nothing But) Ashes..., któremu towarzyszy również teledysk.

Röyksopp z przytupem zaczyna 2022 rok

Smaka na nową muzykę Röyksopp narobili nam pod koniec grudnia, kiedy uruchomili swój oficjalny fanpage na Instagramie i wrzucili tam tajemniczą informację o treści „przygotowujemy dla Was coś specjalnego na początek przyszłego roku”. Nowy rok nadszedł i już wiemy, o co dokładnie Norwegom chodziło. Zespół podzielił się bowiem z nami klipem do swojego nowego utworu (Nothing But) Ashes….

W teledysku widzimy zamaskowaną postać, która wędruję nocą przez tajemniczy las, po czym znajduje na ziemi metalowy przedmiot. Obrazowi towarzyszy błoga partia pianina, która pod koniec utworu przechodzi w niepokojącą kaskadę elektronicznych dźwięków. Jest to pierwsza porcja nowej muzyki norweskiego duetu od 2020 roku.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Röyksopp – (Nothing But) Ashes…

Röyksopp – jest szansa na nową płytę?

Ostatnim studyjnym albumem Torbjørna Brundtlanda i Sveina Berge, którzy nagrywają wspólnie jako Röyksopp, był The Inevitable End z 2014 roku. To właśnie wtedy Röyksopp ogłosili, że będzie to ich ostatnie wydawnictwo długogrające. W 2019 roku duet wydał serię b-sides i wcześniej niepublikowanych utworów o nazwie Lost Tapes. Kawałki były okresowo dodawane do playlist na Spotify i YouTube. Pierwsze 10 z 15 utworów zostało wydanych na fizycznych formatach w 2021 roku.

Röyksopp na razie nie zdradził, czy nagranie (Nothing But) Ashes… jest zapowiedzią nowego albumu. Wszystko jednak wskazuje na to, że tak właśnie jest. Liczymy, że niedługo poznamy więcej szczegółów w tym temacie.

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →