Stało się! Drzwi do Berghain ponownie otworzą się dla gości

Fot. Global Techno Magazine
News
Berghain Berlin pożar

Kultowy berliński klub poinformował, że pierwsza impreza odbędzie się w przyszły weekend.

Berghain – mekka fanów techno znów otwarta

Ta wiadomość ucieszy wielu z was. Berghain powraca do żywych – pierwsza impreza „Klubnacht”, rozpoczynająca nowy sezon w klubie, odbędzie się 2 października. Legendarna miejscówka otworzy się dla gości po raz pierwszy od marca 2020 roku, kiedy to nastąpił w Niemczech lockdown. Ne evencie zagrają: Tama Sumo i Lakuti, Massimiliano Pagliara, nd_baumecker oraz Ben Klock i Marcel Dettmann. Na scenie pojawią się także DJ Stingray, Electric Indigo, rRoxymore, Gabrielle Kwarteng i Cormac.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Rozkład wydarzeń na pozostałą część października został także ujawniony. W zdecydowanej większości będą to imprezy pod kuratelą Maly Junty oraz sety DJ-skie Sally C, DVS1, Avalon Emerson, LSDXOXO, Palms Trax, Honey Dijon i wielu innych. Dokładny rozkład jazdy Berghain możecie sprawdzić tutaj.

Berghain – koniec z wystawami i imprezami plenerowymi

W drugim roku pandemii Berghain starał się działać w myśl przepisów sanitarnych obowiązujących w Niemczech. Organizowało weekendowe garden party i imprezy plenerowe w środku tygodnia. Otworzono także wystawę Studio Berlin i m.in. zaproszono publiczność do oglądania prac Jakoba Kudsk Steensena w Halle.

Przypomnijmy, że do klubu wejdą jedynie osoby w pełni zaszczepione, wyleczone z koronawirusa i te, które okażą dokument, że nie mogą być zaszczepione z powodów zdrowotnych. Na wejściu trzeba będzie okazać tzw. certyfikat covidowy.

Berghain – doskonała muzyka w postindustrialnej przestrzeń

Berghain to jeden z najsłynniejszych a zarazem najlepszych klubów uznany nie tylko w Niemczech ale i na świecie. Swą siedzibę ma w Berlinie, miejscu które przyciąga zarówno fanów, jak i producentów muzyki elektronicznej. Klub znajduje się w industrialnych przestrzeniach niedaleko dworca Berlin Ostbahnhof.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →