Jozif gwiazdą SQ na Dziedzińcu – BILETY!

Wydarzenie

W sobotę 24 sierpnia w ramach poznańskiego cyklu SQ na Dziedzińcu zagra Jozif - londyński DJ i producent reprezentujący barwy wytwórni Crosstown Rebels i Culprit. Bilety na to wydarzenie możecie zamawiać za pośrednictwem Muno.pl oraz Biletomat.pl.

Jozif to gwiazda o świeżej krwi, płodny producent i remikser – ma na koncie choćby bootlegi Adele i The Beatles. Jako jedyny, obok Johna Digweeda, został rezydentem imprez Bedrock. Jako członek teamu Crosstown Rebels, często grywa obok Troxlera, Jonesa i Lazarusa.

Jozif jest autorem wydanej kilka miesięcy temu kompilacji pod banderą prestiżowego Balance, co tylko potwierdza, że jego niesamowita selekcja została dostrzeżona przez największych w muzycznym światku.

Gdy gram, chcę robić coś, co jest wyjątkowe dla mnie i wyjątkowe dla danej chwili. W DJ-ingu chodzi o to, by dać ludziom najlepszy klimat w tym konkretnym momencie. Teraz bardziej niż kiedykolwiek ważna jest twoja tożsamość, twoja pasja i sposób, w jaki prezentujesz muzykę i opowiadasz swoją historię
– mówi Jozif.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

 

Źródło: materiały prasowe

Jozif wystąpi w sobotę 24 sierpnia na Dziedzińcu CK Zamek w Poznaniu. Bilety na to wydarzenie możecie zamawiać za pośrednictwem stron Muno.pl i Biletomat.pl.

24.08.2013 | SQ NA DZIEDZIŃCU: JOZIF | DZIEDZINIEC CK ZAMEK | POZNAŃ

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →