Klimat Ibizy w centrum Poznania – BILETY!

Wydarzenie

Już w najbliższą sobotę na poznańskim Dziedzińcu odbędzie się impreza Touch of Ibiza, z udziałem rezydenta i dyrektora programowego cenionej radiostacji Ibiza Global Radio – Jose Maria Ramon!

Znana niemal na całym świecie stacja radiowa Ibiza Global Radio, na której Jose Maria Ramon stoi czele, powstała w 2004 roku. Na jej falach swoje sety regularnie prezentuje światowa czołówka DJów. Oprócz tego często można posłuchać relacji na żywo z najważniejszych wydarzeń muzycznych na Ibizie czy też ciekawych wywiadów ze znanymi artystami.
Jose Maria Ramon to ceniony DJ zapraszany do najważniejszych klubów na Ibizie jak Space, którego jest rezydentem od 2007 roku, czy Ushuaia. Na swoim koncie artysta ma kilka udanych produkcji oraz kompilacji z serii Ibiza Global Radio Space Tranquil dla klubu Space.
W sobotę na poznańskim Dziedzińcu spodziewać się należy arsenału muzycznego, którym tętni wyspa i który rozpala tamtejszą publikę do czerwoności. Gwieździe wieczoru towarzyszyć będą Neevald i Banan oraz Base.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →