SQ LIVE prezentuje ROISIN MURPHY live!!!

News

Nie tak dawno pisaliśmy o ukazującym się singlu 'Overpowered' Roisin Murphy a tymczasem już w sierpniu niepowtarzalna, charyzmatyczna wokalistka po raz pierwszy zaśpiewa w Poznaniu! Współzałożycielka i głos zespołu Moloko wystąpi razem ze swoim 10 osobowym zespołem w ramach europejskiej trasy promującej najnowszy singel "Overpowered".

W 2005 roku Roisin wydała swój pierwszy solowy album „Ruby Blue”, nagrany z pomocą Matthew Herberta. W trakcie swoich sierpniowych koncertów w Polsce, Roisin zaprezentuje materiał pochodzący zarówno ze swojej pierwszej solowej płyty jak również utwory z czasów współpracy z zespołem Moloko. Oczywiście na koncertach nie zabraknie kawałków z jej najnowszego albumu, który ukaże się w połowie października 2007.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Płyta będzie fascynującym zestawieniem tanecznej elektroniki, poruszającego popu oraz mocnych funkowych rytmów… Artystka wystąpi na niej również w roli współautorki i współproducentki, a w tworzeniu krążka wspomagali ją członkowie formacji Groove Armada i Bugz In The Attic. To będzie jedno z największych muzycznych wydarzeń tego lata w stolicy Wielkopolski!

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →