SQ klub – urodziny czterolatka!

Wydarzenie

Istota nie do okiełznania - oto typowy czterolatek. Tkwiący w charakterystycznym dla tego wieku uporze i buncie - uparcie bookujący największe gwiazdy światowego clubbingu, buntujący się przeciw nudzie i powtarzalności.

W rozwoju intelektualnym klubowego czterolatka szczególnie wyróżnia się jego ciągła potrzeba sprawdzania się w roli rewelacyjnego gospodarza, która połączona z niespożytą energią twórczą i talentem daje imponujące rezultaty. Czterolatek zna już ponad tysiąc słów na określenie dobrej zabawy. W porównaniu z rokiem ubiegłym rozróżnia też więcej kolorów i wizualizacyjnych możliwości. Zaczyna interesować się rozbieżnościami płci – sprawdził w praktyce, czym różni się świetlny kwadrat (rodzaj męski) od diody LED (rodzaj żeński). Tak, to jego pierwsze urodziny na totalnie odmienionym olśniewającym LED-owym dancefloorze!

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

 

Nadpobudliwy emocjonalnie zadaje mnóstwo pytań, dba o dobre więzi ze swymi klubowiczami, opiekuje się ich doznaniami estetycznymi. Poznaje i zapamiętuje nieskończenie wiele imion i twarzy, chwali sobie dyskusje na wszelkie tematy. Uwielbia bawić się w dużych grupach. Położenie go do łóżka nie jest jednak łatwe, stanowczo sprzeciwia się zbyt szybkim powrotom do domu.

Nadpobudliwy również ruchowo. Często bije (rekordy popularności), kopie (w poszukiwaniu prawdziwych perełek klubowego grania) i ucieka (w otchłań najwyższej jakości imprezowania). Uwielbia się wspinać, szczególnie na wyżyny dobrego smaku. Rozróżnia kształty i potrafi je bezbłędnie odtworzyć we właściwym miejscu i czasie – tech-house’owe kwadraty, house’owe koła, a czasem nawet drumowe i break beatowe esy floresy. Wykazuje niebywałe zdolności manualne, przejawiające się głównie w ekspresowej i zręcznej obsłudze barmańskiej.

Klubowy czterolatek fantazjuje i wprowadza swe fantazje w czyn. Wie już bowiem, że nie ma dla niego rzeczy niemożliwych.

Ostatnio fantazjował o wykopywaniu (ang. DIG) ziół (ang. WEED) w szkółce leśnej (niem. KAMP). Obudziwszy się, wiedział już, jak spędzi swoje czwarte urodziny!

 

 

Mamy zaszczyt zaprosić wszystkich znajomych naszego czterolatka na podwójne świętowanie! Przygotujcie się na dwudniową urodzinową kolację muzyczną w blasku diod!

 

Wpisz się na listę obecności:

23.10.09 4 URODZINY KLUBU: KAMP! Live

24.10.09 4 URODZINY KLUBU: JOHN DIGWEED – KUP BILETY

 

źródło: mat. promo

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →