SQ Klub w koncertowym wydaniu – BILETY!

Wydarzenie

Chew Lips, Smolik oraz Parov Stelar będą gwiazdami najbliższych koncertów w poznańskim klubie SQ. Bilety na te wydarzenia możecie zamawiać u nas już teraz!

Najbliższy okres zapowiada się niezwykle ciekawie w poznańskim klubie SQ. Poza licznymi imprezami z czołowymi artystami ze światowej klubowej sceny muzycznej, czeka nas także kilka bardzo interesujących koncertów.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Pierwszym dużym wydarzeniem muzycznym będzie występ londyńskiej grupy Chew Lips – 12 marca tego roku. Zespół zaskarbił sobie sympatię polskich słuchaczy dwoma zeszłorocznymi świetnie przyjętymi koncertami w Poznaniu i Warszawie. Tym jednak razem Chew Lips po raz pierwszy zaprezentuje się w składzie poszerzonym o żywą perkusję!


Dokładnie dwa tygodnie później, 26 marca, w klubie SQ zagra jeden z najbardziej uznanych producentów muzycznych w Polsce – Smolik. Jego występ będzie częścią trasy promującej najnowszy album artysty zatytułowany „4”. Nowatorski skład, bogate instrumentarium, nowe, zaskakujące aranżacje, a wszystko to w towarzystwie akustycznych brzmień i technologii retro – takie właśnie muzyczne atrakcje będą czekały na wszystkich czestników koncertu. Orócz tego tego wieczoru usłyszymy także warszawski kolektyw Beats Friendly z Noviką na vocalu.


Wisienką na torcie koncertowych wydarzeń będzie występ austriackiej formacji Parov Stelar Band – 9 kwietnia. Marcus Füreder, znany jako Parov Stelar, wie co zrobić, żeby jego publiczność wracając do domu nie czuła nóg. W studiu sampluje techno, szeroko pojętą elektronikę, breakbeat, drum’n’bass, jazz, elementy popu. Skleja ze sobą dźwięki, których mieszanka czasem brzmi jak mariaż lat ’60 z ’20, czasem jak skrzyżowanie poważnego amerykańskiego jazzu z pionierskimi dziełami w dziedzinie ambientu, a czasem po prostu jak muzyka z innej planety. Jego występ z kilkuosobowym zespołem to coś czego nie można przegapić!

Foto główne: Lilith


 


Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →