Skrillex i Cliff Martinez w filmowym hicie Spring Breakers! KONKURS

Kultura

W kwietniu do kin trafi przełomowy film 'Spring Breakers', do którego muzykę stworzyli Skrillex i Cliff Martinez! W najbliższy czwartek w poznańskim Multikinie Stary Browar, odbędzie się przedpremierowy pokaz w ramach cyklu 'Kocham Kino'!

W ramach projektu „Kocham Kino w Multikinie”, prowadzonego przez Grażynę Torbicką, na wielkim ekranie prezentowane są najciekawsze, najbardziej dyskusyjne i najodważniejsze dzieła współczesnej kinematografii.

Najnowszym filmem, który znalazł się w repertuarze jest „Spring Breakers” – obraz Harmony’ego Korine’a, twórcy kultowych „Skrawków”, „Julien Dunkey-Boya”, „Trash Humpers”, scenarzysty szokujących „Dzieciaków” i prawdziwej instytucji nowojorskiej bohemy. Niesamowicie śmieszny i jednocześnie przerażający obraz współczesnej popkultury – rekomenduje film Grażyna Torbicka.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

plakat

„Spring Breakres” zostanie zaprezentowany w Polsce po raz pierwszy już w czwartek 28 marca o godzinie 19.00. Tym razem spotkanie z gośćmi odbędzie się w Multikinie Stary Browar w Poznaniu.

„Spring Breakers” to opowieść o wyzwolonych i szalonych dziewczynach, dla których głównym mottem życiowym jest dobra zabawa. Ciąg imprez, niewiarygodnych pomysłów i nieposkromionej fantazji sprowadzi cztery ślicznotki w bikini i w kominiarkach, na drogę bezprawia i totalnej rozpusty. Wraz z Jamesem Franco, który gra tu życiową rolę, Seleną Gomez i Vanessą Hudgens przeżyjesz najlepszy melanż w życiu” – Multikino

Bilety normalne w zależności od kina będą kosztowały od 16 do 19 złotych, natomiast ulgowe od 13 do 16 złotych.

KONKURS!!!

Mamy dla Was 2 płyty CD ze ścieżką dźwiękową do filmu 'Spring Breakers’. Znajdują się na nich produkcje takich artystów jak Skrillex, Cliff Martinez, Ellie Goulding czy Birdy Nam Nam.

Aby je zdobyć, wystarczy wysłać do nas maila z poprawną odpowiedzią na poniższe pytanie, wraz z imieniem i nazwiskiem, adresem pocztowym, loginem na muno.pl na adres [email protected]

PYTANIE:

Wymień dwa filmy, do których ścieżkę dźwiękową tworzył Cliff Martinez? (oprócz Spring Breakers:)

Zgłoszenia przyjmujemy do środy 27.03.2013 do 15:00.


Więcej:

28.03 Spring Breakers – Kocham Kino w Multikinie @ Multikino Stary Browar, Poznań

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →