Poznański Spring Break urośnie w siłę

Wydarzenie

Przyszłoroczna edycja poznańskiego festiwalu Spring Break, której datę właśnie poznaliśmy, zostanie zorganizowana z jeszcze większym rozmachem i dla większej ilości uczestników. Co planują organizatorzy?

Odbywający się w Poznaniu Spring Break jest połączeniem festiwalu muzycznego i konferencji. W trakcie Spring Break koncerty młodych, obiecujących zespołów sąsiadują z warsztatami i wykładami dla uczestników.
– Dwie dotychczasowe edycje pokazały nam, że takie wydarzenie jest Poznaniowi potrzebne i powinno ewoluować. Czujemy potrzebę rozrostu imprezy, tak by mogło w niej uczestniczyć jak najwięcej ludzi. Chcemy, by w kolejnym roku część koncertów odbywała się na poznańskim pl. Wolności. To miejsce gotowe pomieścić nawet pięciotysięczną publiczność, a przy tym zlokalizowane niedaleko innych lokali, w których odbywa się Spring Break – tłumaczy Tomasz Waśko, organizator Spring Break na łamach Głosu Wielkopolskiego. Zaznacza też, że realizacja tych planów zależy od budżetu festiwalu.
Kolejna edycja Spring Break odbędzie się w dniach 21-23 kwietnia 2016 roku. Jeśli organizatorzy zbiorą wystarczającą ilość środków, zostanie zorganizowany dodatkowy koncert na dziedzińcu Urzędu Miasta przy pl. Kolegiackim, na który wstęp będzie bezpłatny.
Pierwszych artystów Spring Break 2016 poznamy jeszcze w tym roku.
Fot. kadr.org.pl
Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →