Zobacz harmonogram Spring Break 2015

News

Znamy już pełny rozkład jazdy tegorocznej edycji Spring Break, która rozegra się w dniach 23-25 kwietnia w Poznaniu.

Spring Break Showcase Festival & Conference odbędzie się między 23 a 25 kwietnia w Poznaniu. Zainteresowanie imprezą jest ogromne, karnety zostały wyprzedane na miesiąc przed datą eventu! W trzynastu miejscach (m.in CK Zamek, Kisielice, Ptapty, Oczy czy Projekt Lab) wystąpią Years & Years, Mela Koteluk, Ten Typ Mes + live band oraz wielu innych!
Podobnie jak w zeszłym roku, koncerty odbywać się będą po części konferencyjnej, której dokładny plan zostanie podany w przyszłym tygodniu. Część konferencyjna to panele i warsztaty, które poruszą wiele ciekawych kwestii, związanych z branżą muzyczną.

Warto dodać, że w tym roku program Spring Break wzbogaci m.in. showcase Instytutu im. Adama Mickiewicza w Scenie Na Piętrze oraz Targ Płytowy Records Market w Centrum Amarant, a także wystawa plakatów Dawida Ryskiego oraz Mateusza Holaka.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Zobaczcie poniżej infografiki z godzinowym rozkładem części koncertowej festiwalu oraz sprawdźcie naszą podstronę poświęconą temu wydarzeniu.

springbreak.muno.pl

Dokładny timetable Spring Break 2015 znajduje się też na stronie www.spring-break.pl/program.Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →