Spotify ze swoim własnym Clubhouse’em

Fot. Pixabay
News
Spotify poszło na zakupy

Popularna platforma streamingowa Spotify ogłosiła przejęcie firmy, która stworzyła aplikację Locker Room.

Spotify poszło na zakupy

Locker Room pojawił się w 2020 roku. Uruchomiona przez Betty Labs aplikacja skierowana do kibiców sportowych, umożliwia im rozmowy audio w czasie rzeczywistym. Wśród ostatnich gości, jacy pojawili się w Locker Room byli m.in. Elon Musk, Mark Zuckerburg i założyciel Spotify, Daniel Ek. Według serwisu The Verge, to właśnie ten ostatni nabył firmę Betty Labs, która stworzyła aplikację.

Tym samym streamingowy gigant wchodzi w nowy segment rynku serwisów społecznościowych. Spotify zamierza pozostawić Locker Room jako odrębną aplikację, przy czym szykuje zmianę jej nazwy oraz przygotowuje wersję na Androida (Locker Room jest dostępny na razie tylko na system iOS). Jednocześnie Spotify nie wyklucza wykorzystania u siebie poszczególnych funkcjonalności zakupionej aplikacji.

Spotify poszło na zakupy

Fot. materiały prasowe

Spotify – najbardziej popularny serwis muzyczny na świecie

Spotify na koniec 2020 roku posiadał 345 milionów użytkowników, z czego 155 milionów to abonenci kont premium. Liczba płacących użytkowników wzrasta co roku o 11 milionów. Ostatnio platforma zapowiedziała podwyżki cen abonamentów na 25 światowych rynkach.

Polub muno.pl na Facebooku:

Sprawdź także


90% muzyki odtwarzanej na Spotify pochodzi od 1% artystów

14 września 2020
Spotify ze swoim własnym Clubhouse’em

Spotify w końcu odpali jakość HiFi

24 lutego 2021
Spotify ze swoim własnym Clubhouse’em

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.