SPIRIT CATCHER w SQ klub

News

''To będzie rok Spirit Catcher'' – nie bez racji napisał o nich niedawno brytyjski magazyn „I-DJ”. Entuzjastycznych opinii nie szczędził im również „DJ Mag” prognozując, że błyskawicznie podbiją klubową scenę. Oni właśnie będą gwiazdą kolejnej edycji cyklu Import!, która w klubie SQ odbędzie się w sobotę 21 kwietnia. Mamy dla Was promo mix Spirit Catcher


Spirit Catcher promo mix tutaj

Import!

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Data: 21 kwietnia 2007 (sobota)
Miejsce: SQ klub – Poznań, ul Półwiejska 42 / Stary Browar
Klimat: house (electro, deep)
Godzina: 22:00


Spirit Catcher (Moodmusic/20:20 Vision/Belgia)

  Glasse
  Base
  Lipstick
  Petter Von Coil

Cena: przedsprzedaż 20 pln, w dniu imprezy 25 pln, karty klubowe 20 pln

Szczegóły: Jak co roku Import! ma dla swoich sympatyków kolejną kompilację zmiksowaną przez rezydenta cyklu w osobie Glasse. Na płycie nagrania i remiksy najgorętszych importowych gości w osobach m.in. Nica Fanciulli, Jimpstera, Toma Middletona, Alexa Santosa i Rocco. Również okrzykniętego największą tegoroczną klubową sensacją belgijskiego duetu Spirit Catcher. Oni właśnie będą gwiazdą imprezy promującej Import! cd na rok 2007, która w klubie SQ odbędzie się w sobotę 21 kwietnia.

To będzie rok Spirit Catcher – nie bez racji napisał o nich niedawno brytyjski magazyn „I-DJ”. Entuzjastycznych opinii nie szczędził im również „DJ Mag” prognozując, że błyskawicznie podbiją klubową scenę. Te zachwyty nie dziwią z pewnością największych dj-skiego świata, którzy już dobrych kilka sezonów temu odkryli, że to właśnie z Belgii płynie świeżość, jaka od dawna nie wyszła z żadnego tanecznie zorientowanego studia. Bo w przeciwieństwie do innych przedstawicieli modnego obecnie nurtu electro house, zamiast chłodnych i minimalistycznych brzmień jest w nagraniach Spirit Catcher groove, jest solidna nutka funku, przede wszystkim wielki szacunek dla najlepszych tradycji prawdziwego disco przełomu lat 70. i 80. Wszystko to słychać w ich produkcjach wydawanych od lat nakładem tak cenionych wytwórni jak Silver Network, Polyphonics, Moodmusic, Freerange, Winding Road, SAW czy 20:20 Vision. Również w pamiętnych remiksach, jakie popełnili dla między innymi Satoshiego Tomiie, Kirka Degiorgio, Phonique, Silver City czy 20:20 Soundsystem. Aktualnie Jean Vanesse i Thomas Sohet wyruszają w tournee promujące ich zbierający doskonałe recenzje debiutancki album „Night Vision”. W jego ramach tylko w najbliższych kilku tygodniach odwiedzą Londyn, Tokio, Moskwę, Berlin, Paryż, Rio De Janeiro, Barcelonę, Amsterdam, Pragę i Dubai. Także Poznań, gdzie w ramach kolejnej edycji cyklu Import! w klubie SQ wystąpią ze swoim energetycznym i porywającym live-actem.

Organizator: Import! Management

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →