Speaking In Code – specjalny pokaz w Poznaniu!

News

Film Speaking In Code w Poznaniu! Automatik, SQ klub oraz Muzikanova.pl zapraszają na projekcję i imprezę z udziałem jednego z bohaterów obrazu - Monkey Maffia.

26 lutego (piątek) odbędzie się 49 edycja imprezy MFS Automatik Night z udziałem Monkey Maffia, znanego chociażby z duetu Wighnomy Bros. Przed imprezą odbędzie się SPECJALNY, PRZEDPREMIEROWY pokaz filmu 'Speaking In Code’ w Multikinie Stary Browar w Poznaniu.

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

 

O ’Speaking In Code’ pisaliśmy w kwietniu ubiegłego roku, zapowiadając jego premierę podczas bostońskiego festiwalu filmowego. W poznańskim Multikinie odbędzie się przedpremierowy pokaz obrazu Amy Grill. Na sali kinowej, wraz z oglądającymi zasiądzie jeden z bohaterów filmu – Monkey Maffia z duetu Wighnomy Bros.

 

 

Po projekcji wszystkich gości serdecznie zapraszamy do klubu SQ gdzie odbędzie się impreza MFS Automatik Night 49 właśnie z jego udziałem. Oprócz Monkey Maffia zagrają SLG(live) oraz Juniore.

 

Wszyscy, którzy mieli okazję uczestniczyć w podobnym przedsięwzięciu przy okazji pokazu filmu 'Berlin Calling’, na pewno z sentymentem wspominają tamto wydarzenie(pełna sala, świadomi ludzie i doskonała impreza!). Tych, którzy nie mieli tej możliwości, a ciekawi są najnowszego dzieła 'Speaking In Code’, traktującego o scenie i muzyce elektronicznej, serdecznie zapraszamy i zachęcamy do niezwłocznego zakupu biletów w naszej bileterii! Ilość ograniczona!


BILETY:

Pokaz Speaking in Code w Multikinie + Automatik Night 49 @ SQ – 25 PLN (ILOŚĆ OGRANICZONA!)

 

TRAILER:

 

więcej:

26.02 Przedpremierowy pokaz filmu ‘SPEAKING IN CODE’

26.02 Miller Fresh Sound Automatik Night 49 feat. Monkey Maffia (The Wighnomy Bros.)

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →