Sounds of Poznań vol. 3 – ostatnia edycja w tym roku

Eventpromo
Sounds of Poznań

To już trzecia i jednocześnie ostatnia w tym roku impreza z serii Sounds of Poznań vol 3. Wydarzenie odbędzie się 10 listopada w centrum biznesowo-kulturalnym Młyńska 12.

Sounds of Poznań vol. 3

Już 10 listopada na Młyńskiej 12 odbędzie się 3. edycja Sounds of Poznań vol. 3. Z racji zmiennej i nieprzewidywalnej listopadowej pogody, organizatorzy zapewnią specjalną konstrukcję dachową, która przekształci dzieciniec Młyńskiej 12 w wolne od deszczu, a tym samym przyjazne dla imprezowiczów miejsce.

Sounds of Poznań

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Sounds of Poznań vol. 3 – line up

O muzykę podczas 3. edycji zadbają znane wśród poznańskich imprezowiczów postacie:

Bartes

Loui PL

Matthew Clarck

DUST

Całość zostanie uzupełniona energicznymi, saksofonowymi partiami oraz głosem Jacoba A, wokalisty z niemałym doświadczeniem w muzyce klubowej.

Jak zawsze organizatorzy przygotowali też niespodzianki. Podczas wydarzenia nie zabraknie również części artystycznej. Przestrzeń Młyńskiej 12 zamieni się w prawdziwe dzieło sztuki.

Sounds of Poznań

Sounds of Poznań vol. 3All in white

Motywem trzeciego Sounds of Poznań vol. 3 ma być biel. Z uwagi na zbliżającą się zimę, wnętrze Młyńskiej 12 zamieni się w lodowe królestwo. Goście proszeni są o wybranie ubioru w kolorze białym i stworzenie tym samym spójnej całości z motywem imprezy.

Sounds of Poznań

Sounds of Poznań vol. 3 – bilety

Bilety na imprezę są już w sprzedaży, możecie je kupić na stronie Biletomat.pl. Spieszcie się, bo I pula została już wyprzedana!

II pula: 60 PLN

III pula: 70 PLN

W dniu wydarzenia: 100 PLN

Start imprezy o 21:00

Sounds of Poznań – aftermovie z drugiej edycji

Zobaczcie, jak wyglądała druga edycja wydarzenia.

Sounds of Poznań vol. 3 White Edition - Młyńska 12, Poznań | 10.11.2019

Biletomat.pl
od 60 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →