Odliczamy godziny do Sonar 2012!

2 322
Wydarzenie

Już jutro startuje trzydniowe święto muzyki elektronicznej w Barcelonie - Sonar Festival 2012! Jak co roku, najciekawsze wydarzenia będą relacjonowane na żywo w Internecie.

Sonar Festival ma w Polsce rzesze wiernych fanów, którzy co roku tłumninie odwiedzają Barcelonę, by całkowicie oddać się muzycznemu szaleństwu przy dźwiękach serwowanych przez największe gwiazdy światowej elektroniki. Waszą sympatię okazaliście uznając Sonar najlepszym europejskim festiwalem w plebiscycie MUNOLUDY 2011.
W tym roku oczywiście nie zabraknie tam Muno.pl! Nasi wysłannicy będą relacjonować wydarzenia odbywające się w ramach Sonar Festival i Off Sonar.
Osoby, którym nie udało się stawić osobiście w Hiszpanii, będą mogły podejrzeć i posłuchać najciekawszych momentów festiwalu dzięki live streamingowi realizowanemu przez serwis YouTube, w tym m.in. występy: New Order, The Roots, Richie Hawtin, Fatboy Slim, Hot Chip, Modeselektor, Azari & III oraz When Saints go Machine.

OGLĄDAJ NA ŻYWO

PROGRAM SONAR 2012:

Czwartek, 14 czerwca

Sónar by Day
Flying Lotus ,Totally Enormous Extinct Dinosaurs, Thundercat, Daedelus Archimedes Show, When Saints Go Machine, Trust, Kutmah, Lapalux, Masaki Batoh – Brain Pulse Music Mostly Robot, DJ Spinn & DJ Rashad, Ricardo Donoso, Doc Daneeka, Yosi Horikawa, d.Forma, Monki Valley, Eltron John, Om UNoche, Sizarr, Exeter, Koulomek, Microfeel, Jeremiah Jae, Chico Unicornio, El Txef A, Blastto

Piątek, 15 czerwca

Sónar by Day
Peaking Lights, Mouse on Mars, Austra, John Talabot, Nina Kraviz, Jacques Greene, Supersilent feat. John Paul Jones, Trevor Jackson, Psilosamples, Dago, Plapla Pinky, Flying Lotus, Esperit!, Nguzunguzu, Daniel Miller, Club Cheval featuring Canblaster, Myd, Panteros 666 & Sam Tiba, Clip!, Nehuen, Stand Up Against Heart Crime, Raisa K, Lolo & Sosaku, Nightwave, Diego Armando vs. Guillamino, Esperanza, Fábel
Sónar by Night
Fatboy Slim, Richie Hawtin, Amon Tobin – ISAM, Friendly Fires, James Blake DJ, Nicolas Jaar, Lana Del Rey, Squarepusher, James Murphy, Simian Mobile Disco, Jacques Lu Cont, Untold, UNER, Annie Mac, Brodinski vs Gesaffelstein, Jack Beats, Nina Kraviz, Eduardo de la Calle, Coyu, Machine Beats, Igor Marijuá

Sobota, 16 czerwca

Sónar by Day
Díamond Version + Atsuhiro Ito, Darkside, LA Vampires, Maria Minerva, Cornelius presents salyu x salyu, The Suicide Of Western Culture, Ital, Magic Touch, DJ Harvey, Sinjin Hawke vs. Zora Jones, Keys N Krates, xxxy, Andrea Balency, Pegasvs, Salva, Discodromo, Brenmar, Jesse Boykins III, Lenticular Clouds, Santiago Latorre, Star Slinger, Arbol, Logical Nonsense, Radiorifle
Sónar by Night
New Order, The Roots, deadmau5, Hot Chip, Luciano, Metronomy, Die Antwoord, Azari & III, Laurent Garnier presents L.B.S., Modeselektor, Mary Anne Hobbs b2b Blawan, Kode9, Maya Jane Coles, Pretty Lights, Julio Bashmore, Madeon, The 2 Bears, Cooly G, DVA, DJ2D2 AV SHOW, Yall DJs, DJ Amable
STREAM: