Sonar 2010 jednocześnie w Barcelonie i La Coruna

News

Wiemy już kiedy dokładnie odbędzie się przyszłoroczny festiwal Sonar! Tym razem obejmie on swym zasiegiem nie tylko Barcelonę, lecz także miasto La Coruna.

Przyszłoroczna edycja festiwalu Sonar odbedzie się od 17 do 19 czerwca 2010 roku. Tym razem po raz pierwszy w historii Międzynarodowego Festiwalu Muzyki i Sztuki Multimedialnej obejmie on swym zasięgiem nie tylko Barcelonę, lecz także miasto La Coruna.

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

 

Hiszpański festiwal zostanie zatem podzielony na dwie części – Sonar Barcelona oraz Sonar Galicia. Powodem takich zmian jest jubileusz Xacobeo – spółki publicznej prowadzonej przez rząd galicyjski, której celem jest promocja turystyczno-kulturalna tego regionu. Organizatorzy Sonar Festival chcą w ten sposób zwrócić uwagę uczestinków wydarzenia na artystów pochodzących z Galicji.

 

 

Wszelkie materiały promujące festiwal Sonar związane są Galicją. Powstał nawet specjalnie na tę okazję film pełnometrażowy pod tytułem „Finisterre”, składający się z sześciu rozdziałów i epilogu. Opowiada on o introspektywnej podróży dwóch duchów, które podczas festiwali Sonar 2009 postanowiły udać się w podróż drogą Św. Jakuba. Kiedy dotrą na koniec świata rozpoczną nowy etap na ziemi.

 

Organizatorzy festiwalu Sonar zawsze znajdywali dobre sposoby na promocję tego wydarzenia. Zapraszamy do obejrzenia traileru „Finisterre”, który znajdziecie poniżej.

 


Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →