Sonar 2009 – Line up

News

Znamy już większość nazwisk artystów, którzy wystąpią w tym roku na festiwalu Sonar w Barcelonie.

Niedawno pisaliśmy o pierwszej gwieździe festiwalu Sonar – Orbital. Ujawniamy kolejne nazwiska artystów, którzy wystąpią na jednym z najgorętrzych festiwali lata.

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Grace Jones to muza z lat ’80, pisenkarka, modelka, aktorka i ikona nowoczesności. Po prawie dwudziestu latach przerwy od pracy w studiu, urodzona na Jamajce artystka, wydaje nowy album – „Hurricane”. Do jego nagrania Grace Jones zaprosiła do współpracy renomowanych producentów jak Sly & Robbie, Tricky oraz Brian Eno. Grace Jones z cała pewnością, obok Orbital, będzie jedną z głównych atrakcji odbywającego się w Barcelonie festiwalu Sonar.

 

 

Poniżej znajdziecie nazwiska kolejnych artystów, którzy zaszczycą swoją obecnością festiwal Sonar. Jak zapowiadają organizatorzy line up powiększy się o kolejne gwiazdy.

 

Orbital (FFRR/UK) www.loopz.co.uk

 

Grace Jones (Wall of Sound/JM) www.theworldofgracejones.com

 

Late of the Pier (Parlophone/UK) www.lateofthepier.com

 

Fever Ray (Rabid/SW) http://feverray.com

 

Deadmau5 (Mau5trap/CA) http://deadmau5.com

 

DJ Mujava & MC Mzura (Warp/SA)www.myspace.com/mujava

 

SebastiAn (Ed Banger/FR) www.myspace.com/0sebastian0

Erol Alkan presents Disco 3000 (UK) www.erolalkan.co.uk

Crookers (Mad Decent/IT) www.myspace.com/crookers

Filastine (Soot/US) www.filastine.com

Micachu & The Shapes (Accidental/UK) www.myspace.com/micayomusic

Moderat (Bpitch Control/DE) www.myspace.com/moderat

Lars Hornveth (Smalltown Supersound/NO) + Barcelona 216 (ES) www.myspace.com/larshorntveth / www.bcn216.com


Mary Anne Hobbs presents (BBC Radio 1)

 

Joker (Kapsize/UK) www.myspace.com/thejokerproductions

 

The Gaslamp Killer (Obey/US) www.thegaslampkiller.com
Martyn (3024/NL) www.myspace.com/martyndnb
Mary Anne Hobbs (UK) www.myspace.com/maryannehobbs

 

Ed Banger presents Gazpashow!

James Pants (Stones Throw/US) www.myspace.com/jamespants
Bullion (One-Handed/UK) www.myspace.com/bullionness
Breakbot (Moshi Moshi/FR) www.myspace.com/dothefunkybot
DSL (Ed Banger/FR) www.myspace.com/dslbros
Busy P. (Ed Banger/FR) www.myspace.com/busyp

 

Ostgun Ton presents

 

Shed (DE) www.shed.soloaction.de
Marcel Dettmann (DE) www.myspace.com/marceldettmann

 

Sunday Best presents

 

Ebony Bones (UK) www.myspace.com/ebonybones
Rob Da Bank (UK) www.myspace.com/robdabank
Dan Le Sac vs Scroobius Pip (UK) www.myspace.com/lesacvspip

 

Red Bull Music Academy presents


Onra
(Favorite/FR) www.myspace.com/onra
XXXChange (Fully Fitted/US) www.myspace.com/xxxchange
Muhsinah (Circulations/US) www.myspace.com/muhsinah
Jamie Woon (One Taste/UK) www.myspace.com/jamiewoon
GoldieLocks (Puregroove/UK) www.myspace.com/goldielocksmusic
Cécile (Mac Mac/IT) www.myspace.com/sescils
Dorian Concept (Kindred Spirits/AU) www.myspace.com/dorianconcept
Guillamino (Bankrobber/ES) www.guillamino.com
Culoe de Song (Innervisions/SA) www.myspace.com/culoedsong
Midee (LaBolatoryNetlabel/ES) www.myspace.com/mideemusic
Cardopusher (Murder Channel/VE) www.myspace.com/cardopusher

Grace Jones – Corporate Cannibal

 

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →