Sonar 2009 – kto i kiedy

News

Organizatorzy festiwalu Sonar, który odbędzie się 18-20 czerwca 2009 roku w Barcelonie, ujawnili line up imprezy.

Sonar jest corocznym festiwalem, którego podstawowym celem jest połączenie sztuki multimedialnej oraz wizualnej z muzyką. Każdy ma możliwość wzięcia udziału w licznych konferencjach, wystawach, dyskusjach, projekcjach filmowych oraz oczywiście imprezach muzycznych. Przedstawiamy Wam line up festiwalu:

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Sonar by Day – 18. 19.20

 

RRIICCEE feat. Vincent Gallo (US)
Konono Nº 1 (Crammed Discs,CO)
Filastine (Post World Industries,US)
Micachu and The Shapes (Rough Trade,UK)
Mark Jones plays Wall of Sound (UK)
Joe Crepúsculo vs. La Estrella de David y Thelemáticos (Discoteca Océano,ES)
Tarántula vs. Orquesta del Caballo Ganador (Producciones Doradas,ES)
Colch-ón vs. Suma (Foehn,ES)
Institut Fatima (DE)
Roland Olbeter + Tim Exile + Jon Hopkins (DE-UK)

 

Raster Noton presents

SND (Raster Noton,UK)
Byetone (Raster Noton,DE)
Alva Noto (Raster Noton,DE)
Atom™ (Raster Noton,DE)

 

Ed Banger presents Gazpashow!

James Pants (Stones Throw,US)
Bullion (One-Handed,UK)
Breakbot (Moshi Moshi,FR)
DSL (Ed Banger,FR)
Busy P. (Ed Banger,FR)
Outlines (La Lettre 7,FR)

 

Ghostly International 10th Anniversary presents

The Sight Below (Ghostly,US)
SV4/Michna (Ghostly,US)
Lusine (Ghostly,US)
Michna with Raw Paw (Ghostly,US)

 

BBC introducing presents (Highlights on BBC Radio)

La Roux (Polydor,UK)
Young Fathers (Black Sugar,UK)
Bass Clef (Blank Tapes,UK)

 

Red Bull Music Academy presents

Mulatu Astake + The Heliocentrics (Strut/ET-!K7,UK)
Cardopusher (True Tiger,VE)
Cécile (Mac Mac,IT)
Culoe de Song (Innervisions,SA)
Débruit (Musique Large,FR)
Dorian Concept (Kindred Spirits,AT)
El Santo (Premier Evil Crusher,CO)
GoldieLocks (Puregroove,UK)
Guillamino (Bankrobber,ES)
Jamie Woon (One Taste,UK)
Lukid (Werk,UK)
Miaau (Marchlewski,ES)
Midee (Labolatory,ES)
Mike Slott (Lucky Me,IE)
Muhsinah (Circulations,US)
Natalia Lafourcade (Sony BMG,MX)
Onra (Favorite,FR)
Sonicbrat (NIL,SG)
Taras 3000 (Idle Conversation,RU) XXXChange (Fullly Fitted,US)

 

 

Sonar by Night – Piątek, 19 czerwca

 

Grace Jones (Wall of Sound,JM)
Late of the Pier (Parlophone,UK)
Buraka Som Sistema (Fabric,PT-AO)
SebastiAn (Ed Banger,FR)
Fever Ray (Rabid,SE)
Erol Alkan presents Disco 3000 (UK)
Crookers (Mad Decent,IT)
Brodinski (Turbo,FR)
Don Rimini (Mental Groove,FR)
Heartbreak (Lex Records,US)

 

Mary Anne Hobbs presents (Highlights on Radio 1)

The Gaslamp Killer (Obey,US)
Joker (Kapsize,UK)
Martyn (3024,NL)
Mary Anne Hobbs (BBC Radio 1,UK)

 

 

Sonar by Night – Sobota, 20 czerwca

 

Orbital (FFRR,UK)
Animal Collective (Domino,US)
Crystal Castles (Lies Records,CA)
Mujava (Warp,SA)
Deadmau5 (Mau5trap,CA)
Moderat (Bpitch Control,DE)
Beardyman (UK)

 

Ostgut Ton presents

Shed (Ostgut Ton,DE)
Marcel Dettmann (Ostgut Ton,DE)

 

Sunday Best presents

Rob da Bank (Sunday Best,UK)
dan le sac vs. Scroobius Pip (Sunday Best,UK)
Ebony Bones (Sunday Best,UK)

 

Ceny biletów: SONAR BILETY

Więcej informacji: 2009.sonar.es/en/

 



18.19.20.06.09 :: Trailer from Sónar 2009 on Vimeo.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →