Solomun remiksuje „Kiki” z ostatniej kooperacji Catz 'n Dogz i Megana Mercurego

Facebook
News
Solomun Catz 'n Dogz

Tak jest! Wszystkim dobrze znany Solomun zremiksował ostatni kawałek Catz 'n Dogz, który zrobili wraz z Meganem Mercurym. Sprawdźcie, jak brzmi!

Kiki – hit lata 2022?

Pod koniec ubiegłego roku polski duet wypuścił miniwydawnictwo Toma / Kiki, powstałe we współpracy z hiszpańskim artystą sceny queer – Meganem Mercurym. Nagranie to jest lekkie, słoneczne, wesołe i tanecznie. Kiki posiada rytmiczny wokal, jak i szalony zwrot. Biorąc hiszpańskie brzmienie do porannego chóru kogucika, nawiązując do Gasoliny Daddy Yankee, Kiki jest dość surowym, ale bezpośrednim utworem gwarantującym dobrą zabawę.

Catz 'n Dogz feat. Megane Mercury – Kiki

Kiki w remiksie Solomuna

Solomun to postać, której miłośnikom lekkiej tanecznej elektroniki przedstawiać nie trzeba – jeden z najbardziej znanych didżejów na świecie, jako pierwszy artysta podjął się remiksu nowego utworu Catz 'n Dogz. Prawie 9-minutowy (!) remiks bośniackiego didżeja i producenta Solomuna zaskakuje nas głębokim, hipnotycznym, kosmicznym funkiem. To wciąż acid house, ale stworzony pod parkiety 2022. Lato z tym kawałkiem będzie ciekawsze.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Catz 'n Dogz feat. Megane Mercury – Kiki (Solomun Remix)

Catz 'n Dogz idą w świat

Wiemy, gdzie Catz 'n Dogz zagrają między marcem a lipcem tego roku! Poza licznymi występami na Ibizie i w europejskich miastach, polski duet odwiedzi Stany Zjednoczone (Nowy Jork, Florydę oraz Teksas), a także Egipt. To właśnie w nadchodzący weekend zagrają w Kairze! Między 28 kwietnia a 7 maja Catz 'n Dogz będą w Ameryce Południowej, ale szczegóły koncertów nie są jeszcze znane.

Duet zapowiedział również występy w Polsce: 15 maja zagrają w rodzinnym Szczecinie na nowym festiwalu Prawie nad Morzem, 2 lipca usłyszymy ich na LAS Festival w Paczynie, a 30 lipca zobaczymy ich w Płocku na Audioriver 2022. Na uwagę zasługuje również obecność Catz 'n Dogz w line-upie Tommorowland!

Catz 'n Dogz w klubie NIEBO w Warszawie

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →