Solomun prezentuje nowy singiel

News
Nowy Solomun na wiosnę

Nostalgiczny utwór Home zapowiada premierowy album Solomuna, który ukaże się na początku 2021 roku.

Solomun – nadchodzi nowy album

Jeden z najbardziej znanych twórców muzyki elektronicznej Solomun, na początek 2021 roku anonsuje nowy album, pierwszy po 11 latach przerwy. Krążek zapowiada intrygujący singiel Home, jeden z czterech nowych utworów, które poprzedzą premierę tej długo oczekiwanej płyty. Home to pierwsze wydawnictwo, które ukazuje się nakładem jego nowej wytwórni NINL. Klimatyczny, zaskakujący mrocznymi barwami, a równocześnie oparty na mocnym basie i bogato zrytmizowany kawałek zachęca do uważnego, pogłębionego słuchania.

Home było impulsem, dzięki któremu zacząłem myśleć o albumie. To utwór, która grałem przy wielu okazjach i moim zdaniem przetrwał on próbę czasu. Było oczywiste, że to właśnie będzie pierwszy singiel z nowej płyty – tłumaczy Solomun

Solomun

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Okładka singla Home

Solomun – singiel i video

Z nową kompozycją świetnie koresponduje oficjalne video, które przypomina, że muzyka może zadomowić się wszędzie, jednak aby prawdziwie jej doświadczyć, trzeba odnaleźć miejsca specjalnie do tego stworzone. Teledysk pokazuje artystów w najbardziej kultowych klubach świata takich jak londyński Printworks, La Seine Musicale w Paryżu czy Robert Johnson w Offenbach. To właściwa metafora lockdownu, który tak mocno dotknął centra kultury.

Solomun – Home

Solomun jednym z najpopularniejszych dj’ów globu

Solomun, urodzony w Bośni, dorastający w Hamburgu, to jeden z najbardziej uznanych artystów sceny elektronicznej na świecie i wielokrotny zdobywca klubowych nagród DJ Awards w kategorii: Best International DJ. Muzyk ma na koncie dziesiątki remiksów dla takich gwiazd jak Foals, Editors, Lana Del Rey, Paul Kalkbrenner, Jamiroquai, Depeche Mode, Apparat, Jon Hopkins czy Leonard Cohen.

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →