Solomun daje wywiad i zapowiada płytę – „Stagnacja to nie opcja dla mnie”

News
Solomun

Złapać Króla Memów Afterów na pogawędkę przy mikrofonie to nie lada sztuka. Solomun jednak dał się namówić i dostarczył fanom sporo ciekawych informacji.

Tydzień temu kanał Ibiza Spotlight udostępnił, aż 30 minutowy wywiad z Solomunem.  Jest to dość niezwykłe zważając na fakt, że DJ zwykle nie udziela wywiadów, a tym bardziej tak obszernych.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Co stoi za sukcesem Solomuna?

Chyba wszyscy zadajemy sobie to pytanie. Mladen w wywiadzie ujawnił, że swoją pracę traktuje jak pasję i dzięki temu potrafi podczas setów przekazać niesamowitą energię.

Zwrócił też uwagę na możliwość współpracy z innym artystami. Wśród ulubionych partnerów do b2b wymienił Kristiana z Âme, którego będziemy mieć okazję usłyszeć w poznańskiej Tamie 26 listopada. Natomiast tegorocznym +1 do grania Solomuna na Ibizie był Denis Sulta. Co ciekawe, początkowo Denis odrzucił możliwość współpracy, jak się okazało nie czuł się wystarczająco przygotowany. No ale jak tu odmówić Królowi?

Na b2b się nie kończy

Solomun podejmuje też współpracę poprzez remiksy. Ostatnie świeżynki, które wyszły z jego rąk to np. remiks utworu OUTLIER z najnowszej płyty Apparata czy remiks Emerald Rush Jona Hopkinsa.  To, w jaki sposób Solomun wybiera utwór do zremiksowania jest banalnie prosty.

Przed tym zanim podejmę decyzję, czy chce zremiksować dany kawałek, zadaje sobie pytanie. Czy mogę mieć jeszcze jakiś wkład w ten utwór? Niektóre tracki są tak dobre i perfekcyjne w ich oryginalnej wersji, że muszę odrzucić propozycję remiksu, nie ma wtedy znaczenia jak wielkie jest nazwisko artysty.

Legenda Ibizy

Poza ciężką pracą i nieustannym poszukiwaniem nowych artystów, muzyk zwrócił uwagę, że to właściwie Ibiza pomogła mu się wybić i osiągnąć sukces. Od 7 lat jest rezydentem Pacha i jak zdradził w wywiadzie, jest bardzo związany z tym miejscem. Mimo wielu propozycji współpracy, które otrzymuje od wszystkich klubów na Ibizie, pozostał wierny Pacha

Zawsze robiliśmy jednoroczne kontrakty, w razie gdyby już nie chcieli ze mną współpracować albo gdybym ja nie chciał lub potrzebował przerwy. Oczywiście wszyscy mają nadzieję, że to będzie długotrwała współpraca. Naturalnie, co roku dostaje propozycje z innych klubów, ale mówimy tu o zaufaniu. Zaufanie budowane jest między ludźmi. Klub to klub, ale w nim obcujesz z ludźmi. Lojalność jest budowana przez lata.

Solomun zapowiada nowy album?

Mimo intensywnego sezonu wakacyjnego i ciągłych koncertów, Solomun zapowiedział, że na przełomie kwietnia i maja ukaże się jego album. Będzie on owocem dwóch ostatnich lat pracy i inspiracji. Pięć utworów jest ponoć w pełni gotowych, liczymy więc, że niebawem uda nam się usłyszeć singiel promujący. Z niecierpliwością czekamy na to wydawnictwo!

 

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →