So Sno Festival zaprasza na zimowe szaleństwo – ZAMÓW BILETY!

Wydarzenie

W dniach 5-13 kwietnia 2014 roku w Val Di Sole we Włoszech odbędzie się pierwsza edycja So Sno Winter Music Festival, na której zagrają m.in. Dub Pistols i O.S.T.R. Do tego szaleństwa na stokach narciarskich i liczne atrakcje!

Odbywający się w Val Di Sole we Włoszech So Snow Winter Music Festival to okrągły tydzień sportowych aktywności, klubowych imprez i koncertów pod gołym niebem w otoczeniu gór, artystów z polski i zagranicy oraz niesamowitej oprawy multimedialnej. Pierwsza edycja festiwalu rusza 5 kwietnia i potrwa do 13 kwietnia.
W ciągu dnia ekipa trenerów i pro-riderów zadba o Waszą rozrywkę na stoku i szaleństwa w snowparku, natomiast wieczorami stery przejmą DJ-e i artyści i serwować będą ogromną dawkę muzyki na scenach klubowych, outdoorowych i instalacjach specjalnych. Zagrają m.in. Dub Pistols live, Syncopix O.S.T.R., Alexus, Kwazar i Kasia Malenda, Polastri oraz Brainwash. Organizator So Sno Winter Music Festival obiecuje nagłośnienie o mocy przesuwającej góry! 🙂
Więcej informacji na temat festiwalu znajdziecie na stronie wydarzenia, http://so-sno.com/ oraz https://www.facebook.com/sosno.festival.
Polecamy! 🙂
Sprzedaż rezerwacji na So Sno Winter Music Festival prowadzi serwis Biletomat.pl.


Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →