SnowFest Festival 2020 – znamy datę przyszłorocznej edycji

Zapowiedzi
snowfest 2020

SnowFest Festival już od siedmiu lat wychodzi na przeciw tym, którzy chcą się bawić i tańczyć bez względu na porę roku. Są już pierwsze wieści o kolejnej edycji imprezy.

SnowFest Festival to unikalne połączenie festiwalu muzycznego, spektakularnych zawodów sportowych oraz białego szaleństwa na najnowocześniejszych stokach w kraju. Dotychczas na festiwalu wystąpili m.in.: Chase And Status, Raekwon, Andy C, Roots Manuva, Pendulum, Sub Focus, Ghostface Killah, Wilkinson, Booka Shade, Digitalism, Mike Skinner z The Streets, a także plejada polskich wykonawców.

snowfest 2020

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

SnowFest Festival 2020

Kolejna odsłona SnowFest Festival będzie miała miejsce w Szczyrku – jednym z najlepszych kurortów zimowym w Polsce. Nadchodząca edycja odbędzie się 28 i 29 lutego 2020 roku, tradycyjnie już na terenie Amfiteatru i Skoczni Skalite. Podnóża beskidzkich gór wypełnią się głośnymi rozmowami pasjonatów zimowych sportów i dobrej zabawy, a także muzyką najwyższej próby, co znajduje potwierdzenie w ubiegłorocznych line-upach.

W tym roku również program muzyczny będzie niezwykle zróżnicowany – od muzyki elektronicznej w jej różnych odmianach (m.in house, d’n’b) po hip-hop i szeroko pojętą alternatywę. Dla fanów sportów zimowych będą czekały doskonale przygotowane trasy na stokach narciarskich. Smakosze, krytycy kulinarni i wszyscy, którzy wpadną w sidła “gastro fazy”, będą pod opieką najlepszych foodtrucków.

snowfest 2020

Do sprzedaży trafiła już pierwsza pula biletów Early Bird w cenie 120 PLN a pierwszych ogłoszonych artystów poznamy w październiku.

Tymczasem zobaczcie aftermovie z ostatniej edycji festiwalu.

SnowFest Festival 2019 – aftermoviePolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →