SnowFest w Zakopanem – znamy pełny line-up

Wydarzenie

Line-up 3. edycji festiwalu SnowFest wygląda naprawdę imponująco! Sprawdź kto pojawi się w Zakopanem 5 i 6 lutego!

Już 5 i 6 lutego muzycy i sportowcy spotkają się w wyjątkowej scenerii festiwalu SnowFest na Wielkiej Krokwi w Zakopanem. Na scenie głównej wystąpią: szef Wu-Tang Clan – Raekwon, brytyjczycy Roots Manuva, Chase and Status oraz rodzime zespoły: Łąki Łan, O.S.T.R. i JWP/BC.

Afterparty w pawilonie skoczni i Dworcu Tatrzańskim rozkręcą Andy C, Purple Disco Machine, Barry Ashworth i Mike Skinner z formacji The Streets. Obok nich wystąpią przedstawiciele polskiej sceny elektronicznej: Last Robots, Novika & Mr. Lex, BC, Ros, Squal, Rawski, Bartek Winczewski, Flirtini, Kvba84 oraz Falcon1.
To jeszcze nie koniec atrakcji. Podczas Festiwalu, T-Mobile zorganizuje swoją bezpłatną strefę, w której będziecie mogli posłuchać Fair Weather Friends, Future Folk, Too Many T’s oraz Cleo.
Na Wielkiej Krokwi natomiast czekają na Was spektakularne zawody Pucharu Polski Big Air z elementami Slope Style w snowboardzie i freeski. Śmiałkowie będą wykonywać widowiskowe ewolucje, wzbijając się m.in. z monstrualnej skoczni położonej u stóp trybun stadionu.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Więcej informacji na temat festiwalu i biletów, znajdziecie na stronie www.snowfest.pl.
Źródło: materiały organizatora


Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →