Znamy pełny line-up SnowFest 2018

Wydarzenie

Organizatorzy SnowFest, który odbędzie się w dniach 9-10 lutego w Szczyrku, potwierdzili już wszystkich artystów, którzy wystąpią na festiwalu.

Pięć scen, 30 artystów, widowiskowy konkurs snowboardowy i narciarski, a także zlot foodtrucków – tak w kilku słowach można opisać to, co czeka nas na tegorocznym SnowFest Festival w Szczyrku. W dniach 9 i 10 lutego wystąpią m.in. Sub Focus i MC ID, Camo & Krooked live, Wiley, Digitalism, DJ Zinc i Toddla T w towarzystwie MC – DRS. Do Szczyrku wpadnie też, zgodnie z tradycją, zespół Łąki Łan, duet Dwa Sławy, Otsochodzi, HolakP.A.F.F., Last Robots, Ros i Negativ.
Na terenie tegorocznego SnowFestu powstanie też NESCAFÉ Music Igloo. Zagrają tam Rawski, Phunk’ill i K.Andy, Harper, Waxvax oraz Rasta Sepomatik, Spisek Jednego, DNTRT, Deyna, Mikos oraz I Say Mikey.
Po raz pierwszy w historii festiwalu SnowFest ukryje jedną ze scen. Do BeamUp Stage będzie można trafić tylko za sprawą sprytu i spostrzegawczości, ewentualnie dzięki znajomym, którym uda się znaleźć scenę i którzy zechcą zdradzić nam jej lokalizację. Na sekretnej scenie zagrają Flirtini – Jedynak z World Wide Warsaw i Ment XXL z Rasmentalismu, projekt Rakieta – Kędzior, iRobot, Bert, Lex i Kovvalsky, BrainWash i DJ Pro.
Źródło: materiały prasowePolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →