Zimowe szaleństwo ze Snowbombing

Wydarzenie

Jak połączyć wyjazd na narty z festiwalem, na którym występują światowej sławy gwiazdy? Snowbombing po raz dwunasty zaprasza wszystkich na niesamowitą zimową przygodę w austryjackich górach! 

Snowbombing to największy zimowy festiwal na świecie, który odbędzie się w tym roku już po raz dwunasty! To niezwykłe połączenie sportów zimowych z trwającym niemal cały tydzień wydarzeniem muzycznym. W ciągu dnia na wszystkich uczestników czeka ponad 600 km tras zjazdowych, a wieczorem liczne imprezy z światowymi gwiazdami muzyki elektronicznej.
Podczas tej edycji festiwalu usłyszymy m.in. takich artystów jak: The Prodigy, Fatboy Slim, Pendulum, Sub Focus, Magnetic Man, Beardyman, Chase & Status, Skream & Benga, Andy C, Carl Craig, James Zabiela, Claude von Stroke, Paul Woolford, Jamie Jones i wielu innych. 
W tym roku Snowbombing odbędzie się w dniach od 4 do 9 kwietnia 2011 roku w kurorcie Mayrhofen, który znajduje się w zachodniej Austrii, 40 minut na wschód od Innsbrucka, 2 godziny na południe od Monachium. 
Więcej info: Snowbombing 2011
Poniżej znajdziecie listę potwierdzonych gwiazd na tegoroczną edycję festiwalu. Zapewne powiększy się ona o kolejne nazwiska. 

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →