Klubowy wyjazd na narty czyli Snowbombing

News

Snowbombing to 5-cio dniowe szaleństwo w austriackich Alpach, gdzie oprócz sportów zimowych można pobawić się przy muzyce serwowanej przez najlepszych djów.

Chciałbyś wyjechać na urlop zimowy ale nie chcesz ominąć żadnej dobrej imprezy? Spokojnie nie musisz się o to martwić! Snowbombing to 5-cio dniowy mini festiwal w austryjackich górach, który odbywa się niezmiennie już od 10 lat. Łączy w sobie ducha sportu z klubowym szaleństwem.

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

 

Impreza odbywa się w kurorcie Mayrhofen, miejscu wprost wymarzonym dla snowboardzistów i narciarzy. Oprócz przepięknych widoków, wymagających alpejskich stoków i pachnących sosnowych lasów, do dyspozycji jest też klub w całości wykonany ze śniegu.

 

 

Snowbombing wystartuje w tym roku 5 kwietnia 2010 roku. W ciągu dnia zaleca się wykorzystanie idealnych warunków do jazdy na śniegu, wieczorem należy przygotować się na muzyczne uderzenie! Tegoroczny line-up zapowiada się wyśmienicie. Vitalic, Adam Beyer, Andy C & MC GQ, James Zabiela, Slam, Todd Terje, Ewan Pearson to tylko niektórzy z artystów, którzy wystąpią podczas Snowbombing.

 

Wszelkie informacje na temat kosztów wyjazdu, zakwaterowania itp. znajdziecie na oficjalnej stronie Snowbombing.

 

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →